Hanna Lis przerywa MILCZENIE! Chodzi o hospitalizację JEJ MĘŻA

Hanna Lis przerywa milczenie! Prezenterka telewizyjna postanowiła zabrać głos na temat krążących spekulacji medialnych odnoszących się do stanu zdrowia jej męża-Tomasza Lisa.

Wczoraj pojawiły się w mediach informacje o tym, że znany dziennikarz trafił do olsztyńskiego szpitala, po tym jak 10 grudnia poczuł się źle tuż przed wywiadem jaki miał przeprowadzić z sędzią.

Stan Tomasz Lisa określano jako poważny oraz pojawiły się także wieści, że redaktor naczelny „Newsweeka” jest w ciężkim stanie.

 

„Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii” – potwierdził „Super Expressowi” lekarz z wojewódzkiego szpitala specjalistycznego w Olsztynie.

 

Wczoraj pojawiły się także nowe spekulacje na temat tego, że redaktor naczelny „Newsweeka” był w ciężkim stanie i walczył o życie. Fani byli w szoku, zwłaszcza że dziennikarz prowadzi zdrowy tryb życia i niedawno rzucił nałóg palenia papierosów.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Pilne: znany dziennikarz TOMASZ LIS trafił do…

 

 

W tej sprawie zabrała głos małżonka Tomasz Lisa- Hanna Lis.

„Hej, Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy”– napisała na Twitterze Hanna Lis.

 

Na razie nie pojawia się więcej szczegółowych informacji na temat pobytu dziennikarza w szpitalu.

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze