Hit czy kit? Politycy Platformy Obywatelskiej kolędują. W internecie wręcz zagrzmiało (WIDEO)

Politycy Platformy Obywatelskiej z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowili nagrać kolędowy klip. Opublikowali go na You Tubie. Nagranie to wywołało spore poruszenie wśród internautów. Wielu z nich jest oburzonych zachowaniem polityków, ale również samym wykonaniem kolędy.

 

W opublikowanym przez Platformę Obywatelską klipie wystąpili jej czołowi politycy. Wśród nich Rafał Trzaskowski, Tomasz Siemoniak, Michał Szczerba, Małgorzata Kidawa – Błońska oraz Borys Budka. Ten ostatni właśnie na początku nagrania mówi: „Moi Drodzy, święta to wyjątkowy czas. Na co dzień znacie nas z mówienia, ale tym razem zaśpiewamy dla Was kolędę. I to nie jedną” – powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Następnie politycy zaśpiewali takie kolędy jak: „Bóg się rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy śliczna Panna” i „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

 

Opublikowany przez Platformę Obywatelską klip wywołał falę komentarzy w internecie. Spowodowane one były tym, że jeszcze niedawno opozycyjni politycy zaciekle atakowali kościoły oraz księży. Miało to miejsce przy okazji protestów aborcyjnych. Poza tym samo wykonanie kolęd zaskoczyło internautów, gdyż pieśni te zostały unowocześnione.

 

„W tym wykonaniu »Bóg się rodzi« brzmi jak »no jednak się urodzi, znowu nam się nie udało, ale uśmiechajcie się i udawajcie że nic nigdy«” – skomentował kolędowanie polityków Platformy Rafał Ziemkiewicz.

 

 

„Patrzę na polityków, którzy dziś śpiewają w kolędach »Bóg się Wam rodzi«, a na co dzień wykrzykują »aborcja jest ok« i wspierają tych, którzy niszczyli oraz profanowali kościoły, a najważniejszym hasłem było »wyp….lać«. A najciekawsze jest to, że nie widzą w tym problemu” – stwierdził dziennikarz Onetu Andrzej Gajcy.

 

 

 

Foto: You Tube/ Platforma Obywatelska (zrzut ekranu)Komentarze