HIT Internetu! Wpadka znanej polityk! Jak mogła TEGO nie wiedzieć…(WIDEO)

Jak wiadomo wybory prezydenckie nie odbyły się 10 maja. Wszystko przez szerzącą się epidemię koronawirusa. Wykorzystując sytuację Koalicja Obywatelska „podmieniła” sobie kandydata. Znana polityk postanowiła wypowiedzieć się na ten temat zaliczając niemałą wpadkę!

 

Przypomnijmy, że wczoraj Koalicja Obywatelska ogłosiła, że Małgorzata Kidawa-Błońska nie będzie ubiegać się o fotel prezydenta. W zamian za nią wszedł Rafał Trzaskowski.

 

Niedawno była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz udzieliła wywiadu. Zaliczyła jednak niemałą wpadkę. Podczas wywiadu zdecydowała się na wypowiedź, której pewnie teraz żałuje.

 

Mi się wydaje – wie pan – że już co najmniej od rana mają pewnie na obu kandydatów, na wszelki wypadek po 10 tys. podpisów.

-powiedziała Hanna Gronkiewicz Waltz.

 

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że podpisów jeszcze zbierać nie wolno.

 

Ale kto ma te podpisy? 

-zapytał dziennikarz wyraźnie zdziwiony.

 

No myślę, że ci, którzy zbierają. My jesteśmy partią taka o dużej strukturze.

-odpowiedziała mu Gronkiewicz-Waltz.

 

Pani prezydent, nie można zbierać teraz podpisów, bo nie ma rozpisanych jeszcze wyborów.

-odpowiedział szybko dziennikarz.

 

Polityk szybko się zreflektowała i postanowiła jakoś wytłumaczyć swoją wpadkę.

 

No, aaa… nie są jeszcze rozpisane wybory? No to nie wiedziałam. Od pierwszego dnia będą zbierać. Wydaje mi się po prostu, że jak będą rozpisane wybory. 

-odpowiedziała.

 

Filmik z tego zdarzenia można zobaczyć tutaj:

https://twitter.com/Romanczuk_Anna/status/1261341709511909378?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1261341709511909378&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2020%2F05%2F16%2Fhit-hanna-gronkiewicz-waltz-przyznala-ze-po-nielegalnie-zbiera-podpisy-nie-wiedzialam-ze-nie-rozpisano-jeszcze-wyborow-video%2F

 

Co o tym sądzicie?

Źródło: nczas.com

 Komentarze