Honorata Skarbek przytyła ze 100 kg! Zobacz jak TERAZ wygląda! (FOTO)

Honorata Skarbek to 27-letnia autorka tekstów, piosenkarka i blogerka modowa.

Zwana także jako Honey czy Honkabiedronka, Honorata Skarbek jest laureatką TOPtrendy festiwal 2011 w Sopocie. Dostała także nagrodę Viva Comet 2012 w kategorii Debiut roku.

Honkabiedronka miała też okazję być supportem przed koncertem Justina Biebera w Polsce w 2013 r. Najbardziej znane piosenki Honoraty to Sabotaż, Runaway, Nie powiem Jak czy Lalalove.

 

Jak donosi serwis Pomponik, Honorata Skarbek w czasie domowej izolacji zaczęła bardzo dużo jeść. Jeszcze 15 marca wokalistka wyglądała bardzo zgrabnie.

 

Honey 15 marca 2020 – instagram.com/honkabiedronka/

 

Pytała wtedy fanów o sposoby na spędzanie czasu w izolacji:

 

Moi drodzy, mam nadzieję, że według zaleceń siedzicie w domu, unikacie niepotrzebnych wyjść, skupisk ludzi oraz dbacie o higienę osobistą. W komentarzach dzielcie się sposobami na spędzenie wolnego czasu w domu. To okazja, abyśmy mogli się na wzajem inspirować i motywować. Pozostańcie zdrowi, bezpieczni i przede wszystkim rozsądni. Weźcie odpowiedzialność za samych siebie, jak i odpowiedzialność społeczną.

 

Zobacz też: Jako dwulatka została modelką. Jak teraz wygląda Aira Marie?

 

Sama gwiazda zajęła się oglądaniem filmów i jedzeniem łakoci:

 

Nienawidzę jakiegokolwiek bezproduktywnego działania, natomiast tak, usiadłam na tyłku i zaczęłam oglądać filmy. Przez to zaczęłam też jeść przeogromne ilości żarcia i słodyczy!

Przytyłam chyba ze 100 kilogramów! – żali się Honoratka.

 

Na zdjęciach z maja jeszcze nie widać dodatkowych kilkogramów. Jednak Honorata Skarbek sama najlepiej wie, że jest jej ciężko. Chodzi też o sprawę ćwiczeń.

 

Honorata 23 maja 2020 – instagram.com/honkabiedronka/

 

Jak mówi wokalistka:

 

Z dnia na dzień traciłam motywację, mamy zamiar z moim trenerem wrócić do regularnych treningów. Bardzo mi tego brakuje w życiu.

 

Jak teraz wygląda Honorata Skarbek?

Na nowszych zdjęciach zamieszczanych na instargarmie gwiazdy, widać że faktycznie lekko przytyła. Ale z pewnością nie jest to 100 kilo, tylko może 1 lub 2 kg.

Wygląda więc na to, że Honey swoim stwierdzeniem o przytyciu jedynie kokietuje fanów.

Jest też taka możliwość, że Honorata naprawdę znacznie przytyła a w social mediach pokazuje stare zdjęcia. Jak sądzicie?

 

Polecamy: Oto 9-letnia Miss. Zobacz JAK wygląda bez makijażu! (FOTO)

 

Przytyła? Może troszkę… – nstagram.com/honkabiedronka/

 

źródło: pomponikKomentarze