Horror na pogrzebie! Żałobnicy stojący nad trumną zostali zaatakowani przez rój (…)!

W szokujący sposób zakończył się pogrzeb w wiosce Tangdu w Chinach. Gruba żałobników, która żegnała swojego krewnego została zaatakowana przez rój agresywnych os. Owady były bardzo napastliwe, a ich atak zakończył się tragicznie dla trzech osób, które zmarły od ukąszeń.

Świadkowie wydarzeń przyznali, że sytuacja wyglądała dramatycznie i trwała nie dłużej niż kilkadziesiąt sekund. Kiedy żałobnicy stali nad trumną ze swoim krewnym nagle nadleciał rój oszalałych os. Agresywne owady zaatakowały osiem osób, trzy z nich zmarły od licznych ukąszeń, a pięć zostało zabranych do szpitala. Śledczy ustalili, że ofiary śmiertelne pochodzą z tej samej rodziny.

 

ZOBACZ:W czasie zatrzymania policjant zwrócił uwagę na włosy 38-latki. W kokardzie miała worek z (…)!

 

Śmierć poniosło trzech mężczyzn w wieku 60, 70 i 87 lat. Jeden z mężczyzn zmarł w wyniku wstrząsu anafilaktycznego, był uczulony na jad pszczół. Dwóch kolejnych zmarło w szpitalu. Pozostała piątka pokąsanych osób nadal przebywa w placówce. Lekarze, którzy przyjmowali pacjentów przyznali, że to cud, iż zmarły tylko trzy osoby, ponieważ na ciałach pozostałych członków rodziny znaleźli setki ukąszeń po ataku os. W pobliżu miejsca tragedii strażacy natknęli się na gniazdo owadów, które zneutralizowali.

 

ZOBACZ TAKŻE:Dzień po pogrzebie z grobu 16-letniej dziewczyny dochodziły dziwne odgłosy. Po jego otwarciu odkryto szokującą prawdę!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com

 

 

 

 

 Komentarze