Horror na pokładzie samolotu! Kabina była cała we krwi (…)!

Pasażerowie znajdujący się na pokładzie samolotu linii EasyJet, który leciał z Kopenhagi do Edynburga przeżyli prawdziwy horror. Wszystko za sprawą dwójki mężczyzn, którzy wdali się ze sobą w bójkę. Krwawa bijatyka trwała dobrych kilka minut, a wnętrze maszyny ociekało krwią.

Mężczyźni, którzy pobili się na pokładzie samolotu linii EasyJet zrobili to kilkadziesiąt minut po starcie maszyny z kopenhaskiego lotniska. Samolot zmierzał do Edynburga w Szkocji. Pasażerowie, którzy byli świadkami kłótni i krwawej bójki opowiadali, że sprzeczka całkowicie wymknęła się spod kontroli. Agresorzy bili się tak mocno, że wnętrze kabiny samolotu było całe we krwi. Nad awanturą nie mogli zapanować członkowie załogi, a dzieci i kobiety wpadły w panikę i zaczęli płakać. Niektórzy z pasażerów zgodnie przyznają, że na pokładzie samolotu rozpętało się prawdziwe piekło.

ZOBACZ:Rosjanie będą strzelali do CYWILNYCH samolotów. ZOBACZ, czy jesteś bezpieczny

 

Na szczęście po jakimś czasie sytuacja została opanowana, a agresywni mężczyźni odizolowani od reszty pasażerów. Samolot linii EasyYet mimo poważnego incydentu kontynuował lot do Edynburga i bezpiecznie wylądował na tamtejszym lotnisku wczesnym popołudniem. Na krewkich pasażerów czekała szkocka policja. Chwilę po wylądowaniu maszyny 42 i 28-latek zostali aresztowani. Póki co nie wiadomo, co doprowadziło do kłótni i dlaczego mężczyźni zaczęli się sobą bić. Ma to ustalić śledztwo, które wszczęła miejscowa prokuratura. Rzecznik prasowy linii EasyJet przyznał, że choć takie incydenty należą do rzadkości to jednak czasem się zdarzają. Linia lotnicza wyciągnęła wnioski wobec obu mężczyzn i wydała im całkowity zakaz poruszania się swoimi samolotami.
ZOBACZ TAKŻE:Pasażerowie samolotu nie wierzyli własnym oczom! Para kochanków najpierw się pobiła, a następnie…
źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze