Świętokrzyskie: Tragedia na przejściu dla pieszych! Auto wjechało w grupę (…)!

Do bardzo niebezpiecznej sytuacjo doszło na przejściu dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej. Auto osobowe potrąciło tam cztery osoby, które przechodziły przez pasy. W wyniku wypadku poszkodowane została trójka dzieci i kobieta, która się nimi opiekowała. Ranni zostali przetransportowani do szpitala, na miejscu zdarzenia pracuje policja.

Dramat rozpoczął się w deszczowy, czwartkowy poranek, chwilę po godzinie 7 na drodze wylotowej DK 42 w kierunku Starachowic. Trójka dzieci i towarzysząca im kobieta znalazły się na przejściu dla pieszych, przed którym na jednym z pasów ruchu stanęło kilka samochodów. Lewym pasem jechało auto osobowe marki renault za kierownicą, którego siedziała kobieta. Z informacji świadków wynika, że nie dostosowała się do sytuacji i wjechała w grupę pieszych, którzy znaleźli się na pasach.

 

 

W wyniku uderzenia przez samochód poszkodowane zostały dzieci w wieku szkolnym i opiekująca się nimi kobieta. Ranni zostali przetransportowani do miejscowego szpitala. Na szczęścia obrażenia jakie odnieśli nie zagrażają ich zdrowiu i życiu. Po groźnym incydencie droga wylotowa w kierunku Starachowic nadal jest zablokowana. Na miejscu wypadku pracują śledczy, którzy badają jego okoliczności. Pamiętajmy aby w okresie jesienno-zimowym w okolicach przejść dla pieszych zachować szczególną ostrożność!

 

ZOBACZ TAKŻE:Rozpędzone auto wbiło się w pierwsze piętro budynku! Okoliczności wypadku przerażają!

 

źródła: se.pl, foto policja.pl

 

 

 Komentarze