HORROR w USA! Robiła to z ciałem babci przez 16 LAT!

61-letnia Cynthia Black ze stanu Pensylwania w USA przez 16 lat ukrywała w zamrażarce zwłoki swojej babci. Wszystko po to, by pobierać jej emeryturę.

Horror w USA

Cynthia Black ani dnia nie rozpaczała po śmierci swojej babci – Glenory Reckord Delahay. Wręcz przeciwnie – wpadła na pomysł, by jeszcze na niej zarobić. Jak?

Trzymała zwłoki w zamrażarce

Zamiast wyprawić swojej babce godny pogrzeb, 61-latka schowała ciało kobiety do zamrażarki i przetrzymywała je tam przez 16 lat. W tym czasie jak gdyby nigdy nic pobierała jej emeryturę.

Jak wpadła?

Kobieta została zdemaskowana, gdy do jej domu przyszły dwie kobiety, które chciały kupić jej mieszkanie. To właśnie one dokonały szokującego odkrycia. Podczas zwiedzania posiadłości postanowiły zajrzeć do zamrażarki. Tam odkryły zwłoki staruszki. Sprawę błyskawicznie zgłosiły na policję.

„Glenora Reckord Delahay zmarła w domu Ardmore w marcu 2004 r., ale nie została znaleziona, dopóki policja stanowa nie otrzymała raportu o szczątkach ludzkich przechowywanych w domu w Warrington Township” – pisze CNN.

Leżały tam 16 lat!

Zwłoki 97-latki leżały w zamrażarce przez 16 lat. A ponieważ jej wnuczka miała kłopoty finansowe, to postanowiła pobierać należne staruszce pieniądze.

Jak wynika z ustaleń policji, w latach 2001-2010, państwo przekazało Glenorze Delahay ponad 186 tys. dolarów.

Black usłyszała łącznie trzy zarzuty: zbezczeszczenia zwłok, kradzieży oraz czerpania z tego korzyści.

Źródło: Fakt, CNN

Zdjęcie: TwitterKomentarze