HORROR we Włoszech! Molestował seksualnie dzieci i zmuszał je do jedzenia LUDZKIEGO MIĘSA!

Matteo Valdambrini, znany jako „Diabeł”, został oskarżony o wyznawanie kultu satanistycznego i wykorzystywanie seksualne nieletnich. Mężczyzna kazał swoim ofiarom spożywać ludzkie mięso i uprawiać z nim seks zapewniając je, że dzięki temu zdobędą nadprzyrodzone moce…

Włoski szaleniec

Matteo Valdambrini, student jednego z włoskich uniwersytetów, został aresztowany za wykorzystywanie seksualne dzieci i zmuszanie ich do jedzenia mięsa, które rzekomo pochodziło od ludzi.

Valdambrini wyznawał kult satanistyczny i nazywał siebie „Diabłem”.  Mężczyzna został aresztowany w prowincji Prato, w regionie Toskanii w północnych Włoszech.

dzieci
DS

Wykorzystał co najmniej 13 dzieci

Valdambrini, nazywany po włosku „Il Diavolo”, został oskarżony o wykorzystanie seksualne co najmniej 13 dzieci a także udostępnianie w sieci dziecięcej pornografii. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna miał zmuszać swoje ofiary do czynności seksualnych, mówiąc im, że dzięki temu posiądą nadprzyrodzone moce. Przestępstwa miały miejsce w latach 2018-2019. Odbywały się głównie w lasach prowincji Prato.

Student Uniwersytetu Firenze mówił swoim ofiarom, że zostały wybrane do uratowania świata oraz że uprawiając z nim seks, pozbędą się swoich demonów.

Lokalna gazeta „Corriere” donosi, że w Sylwestra 2018 r. kazał swoim ofiarom jeść ludzkie mięso, które, jak sam twierdzi, kupił od mężczyzny sprzedającego ciała we Florencji.

Valdambrini odpowie teraz za swoje czyny przed sądem.

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star

Komentarze