W tym hotelu wynajmiesz pokój za 1 zł! Musisz spełnić tylko jeden warunek!

Cena za nocleg w hotelu to wydatek od stu do nawet kilu tysięcy złotych – w zależności od standardu i lokalizacji obiektu.

Stawka 1 zł. za pobyt w hotelu wydaje się nierealna, a jednak „U Schabińskiej” w Jaśle jest taka możliwość.

Standardowy cennik prezentuje się następująco:

Pokój 2 osobowy dla 1 osoby – 125 zł.
Pokój 2 osobowy – 180 zł.
Pokój 3 osobowy – 240 zł.
Apartament – od 250 zł.

 

Teraz jednak można skorzystać z nietypowej oferty, a wszystko za sprawą koronawirusa! Chodzi bowiem o obejście zakazu działania restauracji (obecnie dozwolona jest sprzedaż na wynos lub z dowozem).

 

Grzegorz Schabiński znalazł lukę w obecnych przepisach. Skoro bowiem goście hotelowi mogą spożywać posiłki z hotelowej restauracji, ale u siebie w pokoju, to trzeba sprawić, by stali się tymi gośćmi!

 

„Nasz hotel U Schabińskiej – jedzenie i spanie w Jaśle od dwóch miesięcy jest zamknięty. (…)

Od poniedziałku, 4 maja br. można już go będzie uruchomić, ale restauracji jeszcze nie wolno. W Jaśle nasza sala restauracyjna nadal będzie zamknięta, ale uruchamiamy restaurację hotelową.

 

>>>Zarezerwowała POKÓJ w HOTELU – Gdy zeszła na ŚNIADANIE, doznała SZOKU! (FOTO)

 

Właściciel obiektu wychodzi z nietypową ofertą do klientów. Można wynająć pokój za 1 zł. pod warunkiem, że zamówi się danie z hotelowej restauracji!

 

„Jak skorzystać z restauracji hotelowej:
– należy przyjść do recepcji hotelu (parter budynku przy ul. Floriańskiej 42), w którym po okazaniu dowodu osobistego zostanie Wam wynajęty pokój hotelowy,
– czas wynajmu to – nieprzekraczalne – 2 godziny (pokoje są różne: jedynak, dwójka, nawet 8-osobowe) w cenie 1 zł,
– w recepcji do tego pokoju zamawiacie posiłek i regulujecie należność,
– karta menu jest krótka, ale bardzo, bardzo smaczna”

 

Zamówić można dania kuchni polskiej np. schabowy z kością z ziemniaczkami lub frytkami i surówką, czy karkówka w sosie z ziemniaczkami i surówką. Ceny są umiarkowane, bo za danie z dodatkami zapłacimy jedyne 25 zł.

 

Pan Grzegorz Schabiński  ma więc szansę wejść do historii i odczarować pojęcie „hotelu na godziny”!

 

>>>Zupełnie odleciała? Joanna Przetakiewicz pokazała jak… (VIDEO)

 

Jako jedyni w Polsce otwieramy – hotelową – restauracjęNasz hotel @U Schabińskiej – jedzenie i spanie w Jaśle od dwóch miesięcy jest zamknięty. Zajmuje on budynek przy ul. Floriańskiej 42, na parterze którego działała do marca restauracja. Od poniedziałku, 4 maja br. można już go będzie uruchomić, ale restauracji jeszcze nie wolno. W Jaśle nasza sala restauracyjna nadal będzie zamknięta, ale uruchamiamy restaurację hotelową. Jak z niej skorzystać i co można zamówić? Czytaj dalej!Jak skorzystać z restauracji hotelowej:- należy przyjść do recepcji hotelu (parter budynku przy ul. Floriańskiej 42), w którym po okazaniu dowodu osobistego zostanie Wam wynajęty pokój hotelowy, – czas wynajmu to – nieprzekraczalne – 2 godziny (pokoje są różne: jedynak, dwójka, nawet 8-osobowe) w cenie 1 zł,- w recepcji do tego pokoju zamawiacie posiłek i regulujecie należność, – karta menu jest krótka, ale bardzo, bardzo smaczna:• rosół z makaronem, • schabowy z kością z ziemniaczkami lub frytkami i surówką,• schab XXXL z ziemniaczkami lub frytkami i surówką, • schab z morela z ziemniaczkami lub frytkami i surówką, • schab z kiełbasą z ziemniaczkami lub frytkami i surówką, • schab ze śliwką z ziemniaczkami lub frytkami i surówką, • karkówka w sosie z ziemniaczkami i surówką,• pierogi, • deser – ciasto domowe.- po zainstalowaniu się w wynajętym pokoju kelner – odpowiednio zabezpieczony – dostarczy zamówione dania- macie blisko dwie godziny, aby w spokoju zajmując pokój hotelowy wzmocnić organizm w walce z pandemią koranawirusa. Od 4 maja br. nasz otwarty hotel i restauracja hotelowa zapraszają wszystkich smakoszy. Do zobaczenia niebawem! – Zapraszamy po staropolsku i całkowicie legalnie z prawem – zapewnia gości Grzegorz Schabiński, współwłaściciel hotelu @U Schabińskiej – jedzenie i spanie w Jaśle.Www.uschabinskiej.pl

Gepostet von U Schabińskiej – jedzenie i spanie w Jaśle am Sonntag, 3. Mai 2020

 

fot. i cyt. facebookKomentarze