IDA NOWAKOWSKA CHCE ZOSTAĆ MAMĄ? Opowiedziała o…

Ida Nowakowska to znana polska tancerka, aktorka, prezenterka, a także osobowość telewizyjna. Urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie.

Występowała m.in. w spektaklach:  Piotruś Pan, Taniec wampirów, Koty i Upiór w operze w Teatrze Muzycznym Roma. Prywatnie Ida Nowakowska jest żoną Amerykanina Jacka Herndona, z którym wstąpiła w związek małżeński w 2015 roku. 

Zakochani nie widzą poza sobą świata, jednak… mieszkają osobno. Ida pracuje i realizuje swoje pasje w Warszawie, natomiast jej mąż Jack mieszka i kontynuuje naukę w Paryżu. Okazuje się, że odległość nie wpłynęła na ich uczucia. Obydwoje marzą o założeniu rodziny.

Jakiś czas temu Ida opowiedziała o swoim największym pragnieniu – posiadaniu dzieci.

Sprawdź również: Anna Kournikova i Enrique Iglesias POKAZALI DZIECI! Kogo bardziej przypominają?

„Myśleliśmy, że zostaniemy rodzicami jako 20-latkowie, a ja już dobiegam trzydziestki i jeszcze nie jestem mamą. Ufam jednak, że jest w tym jakiś Boski plan, a On tak to ułożył, że wszystko nastąpi w odpowiednim momencie” – powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z dziennikarzami „Dobrego Tygodnia”.

Źródło: Dobry Tydzień

Zobacz również: ZŁOTE GLOBY 2020. Przebieg gali będzie można obejrzeć na…Komentarze