Ida Nowakowska ma NOWĄ pracę! Co dalej z TVP?

Ida Nowakowska właśnie rozpoczęła nową pracę. Co z jej udziałem w programach TVP? Czy sympatycy prezenterki mają powody do niepokoju?

Fanów prezenterki uspokajamy. Zostaje w TVP. Pracę w radiu będzie łączyła z dotychczasowymi obowiązkami.

Ida poprowadzi w Polskim Radiu cykl podcastów o ciąży i macierzyństwie. Będzie je można znaleźć od 14 kwietnia na platformie podcasty.polskieradio.pl. Prezenterka doskonale sprawdzi się w tej roli. Jest przecież w ciąży.

– Ida Nowakowska, obecnie jest w swojej pierwszej ciąży. Przygotowując podcasty, zwraca się do ekspertów z różnych dziedzin z pytaniami, które ją nurtują. Po rozwiązaniu rozmawiać będzie na tematy bliskie młodym mamom. W rozmowach z gośćmi chce rozwiać wątpliwości i zweryfikować sprzeczne informacje dostępne w sieci. Kierując się swoim doświadczeniem, będzie pomagać kobietom w ich pierwszych macierzyńskich doświadczeniach – tłumaczą przedstawiciele Polskiego Radia.

Zobacz także: Orlen NIE PRZEJMIE lokalnych gazet?! SZOKUJĄCA decyzja!

Nowe odcinki będą dostępne w każdą środę. W najbliższym wydaniu gościem Idy Nowakowskiej będzie dietetyk Magdalena Czyrynda-Koleda.

Ida w TVP prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Zasiada też w jury „Dance Dance Dance”. W TVP Historia była gospodynią programu „Szlak nadziei”.

Kariera Idy przyspiesza. Prezenterka jest jedną z największych gwiazd TVP.

Zobacz także: Są WĄTPLIWOŚCI w sprawie zasiłku! Nie wszystko jest jasne…

Fot. Polskie Radio

Źródło: Polskie RadioKomentarze