III Wojna Światowa! 34 miliony osób może ZGINĄĆ w ciągu pierwszych godzin!

III Wojna Światowa – śmierć 34 milionów osób w zaledwie kilka godzin! Co z Polską?

Konflikt na Bliskim Wschodzie skupia na sobie uwagę całego świata. Spięcie na lini Stany Zjednoczone – Iran od kilku dni przybierało na sile. Prezydent Trump wydał oficjalne oświadczenie.

 

 

-Iran odważnie mówi o atakowaniu USA jako zemstę za to, że uwolniliśmy świat od ich przywódcy terrorystycznego, który właśnie zabił Amerykanina i ciężko zranił wielu innych, nie wspominając już o wszystkich ludziach, których zabił w ciągu swojego życia, w tym ostatnio setki irańskich protestujących. Już atakował naszą ambasadę i przygotowywał się na dodatkowe ataki w innych lokalizacjach. Iran od wielu lat jest problemem – mówił jeszcze kilka godzin temu prezydent USA.

 

 

Kilka minut po północy pojawiły się druzgocące informacje. Iran już oficjalnie…

Zapowiedział odwet w związku z atakiem na ważnego generała. Minister Spraw Zagranicznych IranuMohammad Dżawad Zarif przyznał, że „rozpoczął się koniec wrogiej działalności USA w Azji Zachodniej”. Ponadto nad meczetem w Kom wywieszono czerwoną flagę. To wśród szyitów znak uznawany za symbol zbliżającej się wojny.

 

 

Co stałoby się po wybuchu III Wojny Światowej? Już w ciągu kilku pierwszych godzin mogłoby zginąć aż 34 miliony osób. Łącznie miałoby zginąć aż 90 milionów osób gdyby doszło do ataku atomowego.

 

 

Naukowcy z Uniwersytetu Princeton w stanie New Jersey dokonali symulacji III Wojny Światowej.Zdaniem Amerykanów Polska byłaby jednym z głównych celów ataku. Pocisk atomowy miałby spaść w okolice Wrocławia.

 

 

Fot. YouTubeKomentarze