III Wojna Światowa – Trump odpowiedział na ATAK!

III Wojna Światowa – Trump odpowiedział na ATAK!

III Wojna Światowa – Donald Trump zajął oficjalne stanowisko.

Temat III Wojny Światowej powraca jak bumerang. Wszystko przez ostatnie napięcia na bliskim wschodzie. Jednak zagrożenie może przyjść także z Korei Północnej. Donald Trump wypowiedział się nt. Kim Dzong Una. Na świecie zawrzało!

Według amerykańskiego prezydenta z północnokoreańskim dyktatorem łączy go nietypowy stosunek. Czy to oznacza, że Trump zna plany reżimu Kima?

Oczy całego świata zwrócone są na reakcje między Stanami Zjednonczonymi a Koreą Północną. Reżim Kima od jakiegoś czasu nieustannie testuje nową broń i kpi z sankcji. Napięcie na lini Pyongyang – Waszyngton wzrosło podczas testów rakiet. Zdaniem ekspertów Kim Dzong Un przygotowuje się do wojny.

Czy zagrożenie III Wojną Światową jest realne? Donald Trump oficjalnie powiedział…

jak wyglądają jego stosunki z dyktatorem Korei Północnej. Zdaniem prezydenta USA przynajmniej Amerykanie mogą być spokojni. Trump przyznał, że darzy Kim Dzong Una sympatią. Dyktator ma to uczucie odwzajemniać. Trump dodał, że ma ma zaufanie do Kima. Zażartował także na temat uwielbienia Kima do broni jądrowej. Prezydent USA nazywa go „Rocket Man”. Tym samym odpowiedział na atak słowny na Kim Dzong Una.

– Mam do niego zaufanie. Lubię go, on lubi mnie, mamy dobre relacje. Zobaczymy, co się stanie. Zdecydowanie lubi wysyłać rakiety, prawda? Dlatego nazywam go Rocket Man – mówił Donald Trump.Komentarze