Ilona ŁEPKOWSKA atakuje KOŻUCHOWSKĄ! Aktorce musiało być przykro, że…

Ilona Łepkowska to znana polska scenarzystka. Pisała takie seriale jak: „Klan”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”. Mało kto wie, ale również była scenarzystką filmów: „Kogiel-mogiel” (3 części), „Och Karol”, „Och Karol 2”, „Nigdy w życiu!”. Teraz wzięła się ostro za krytykowanie Małgorzaty Kożuchowskiej, powiedziała…

 

To już nie pierwszy raz kiedy Ilona Łepkowska mocno krytykuje gwiazdy seriali, do których sama często pisze scenariusze. Według niej Katarzyna Cichopek to „aktorka jednej roli”, Katarzyna Zielińska „gorsza aktorka, która nie zagra wielkiej roli”. Teraz dostało się Małgorzacie Kożuchowskiej, słynnej Hance Mostowiak, która przegrała w walce z kartonami.

 

Wszystko poszło o spektakl „Matka Joanna od Aniołów”, w którym wystąpiła Małgorzata Kożuchowska. Znana polska scenarzystka wyraziła swoje zdanie na ten temat na swoim profilu w mediach społecznościowych. Napisała:

 

Czy ktoś mi wytłumaczy, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozpoznaję sytuację – w warszawskim Teatrze Powszechnym odbyła się premiera spektaklu „Diabły” inspirowanego „Matką Joanną od Aniołów” Jarosława Iwaszkiewicza. Ponoć – jak to ostatnio w tym teatrze bywa mało to ma wspólnego z pierwowzorem, ale to ostatnia moda teatralna – bierzemy jakiś znany tytuł i na jego kanwie robimy… No właśnie, co?

 

Zaraz odniosła się do udziału Małgorzaty Kożuchowskiej w tym przedstawieniu teatralnym. Matka chrzestna polskich seriali napisała tak:

 

W Teatrze Nowym w repertuarze też „Matka Joanna od Aniołów” w reżyserii Klaty. No i ponoć w Teatrze Narodowym planowany jest powrót na scenę Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu według – no, zgadujmy! „Matki Joanny od Aniołów” właśnie.. (…) Nagłe zainteresowanie twórczością Iwaszkiewicza? Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne? Trzy grzyby w jeden, stołeczny teatralny barszcz – nie za wiele?

 

Czy Małgorzata Kożuchowska odpowie jakoś na ten atak ze strony Łepskowskiej czy spuści kurtynę milczenia? Ale pewnie aktorce musiało być przykro po tych słowach.

 

POLECAMY PRZECZYTAĆ:

Janusz Korwin-Mikke opowiedział kawał! Pękniecie ze śmiechu!

Dorota Szelągowska mówi OTWARCIE o swoim UZALEŻNIENIU! „Moja terapeutka powiedziała…”

 

Źródło: Pudelek

Komentarze