Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek. Chodzi o Henia!

Ilona Łepkowska to producentka, scenarzystka i pisarka.

Najbardziej zasłynęła jako scenarzystka seriali Na dobre i na złe, M jak miłość, Barwy Szczęścia czy Klan. Ilona Łepkowska jest także autorką lub współautorką scenariuszy do filmów fabularnych Och Karol, Nigdy w życiu (na podstawie powieści Katarzyny Grocholi) i innych.

Oglądając filmy tworzone przez Łepkowską wyraźnie widać, że jest ona świetną obserwatorką relacji międzyludzkich, życia i współczesnych zjawisk.

 

Zapewne z tego powodu Ilona Łepkowska została poproszona przez serwis Jastrząb Post o skomentowanie postępowania matek-celebrytek. Na tapetę poszła Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek. Scenarzystka przyznała, że zdrowsze są zachowania Ani:

 

Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co robią państwo Lewandowscy. Jeśli pokazują się z dzieckiem, to jest ono odwrócone tyłem, przytulone do nich w takiej pozycji, że nie widać jego twarzy. Myślę, że to jest bezpieczniejsze jeżeli chodzi o internet.

 

Jeśli chodzi o Małgorzatę Rozenek to publikuje ona bardzo dużo postów ze swoimi synami, a w ostatnim czasie – głównie z małym Heniem. I nie są to tylko zdjęcia będące wyrazem radości z macierzyństwa. Częściej chodzi o posty reklamowe. Na przykład spacer po parku w szlafroku(!) to okazja do promowania wózka za 5 tys. złotych (zobacz TUTAJ).

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Ilona Łepkowska nie popiera takiego zachowania:

 

Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata jeśli chodzi o to dziecko.
(…) takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze bardzo często nie wydaje mi się w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne.

 

Internauci lubią oglądać zdjęcia małego Henia. Ale co on sam powie na ten temat gdy dorośnie, a w sieci będą krążyć jego zdjęcia jako niemowlaka?

 

 

fot. fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/’ youtube/JastrzabPostKomentarze