Imigrant zarobkowy najprawdopodobniej zamordował Paulinę D. Prokuratura wydała list gończy

Służby podały do publicznej wiadomości personalia i wizerunek mężczyzny, który najprawdopodobniej zamordował Paulinę D., której zwłoki znaleziono w piątek po południu w Łodzi. Kobieta od soboty 20 października była uznawana za zaginioną.

Poszukiwany to 39-letni Gruzin Mamuka Khetsuriani. Jest to ta sama osoba, którą widziano w pobliżu Pauliny tuż przed zaginięciem, a której personaliów i związku ze sprawą policja nie chciała podać. Teraz wiemy, że to on wszedł z dziewczyną do hostelu, w którym dokonano morderstwa. I to najprawdopodobniej on właśnie zabił Paulinę.

 

ZOBACZ: Co działo się z Pauliną D. po zaginięciu? Na jaw wychodzą makabryczne szczegóły!

 

Khetsuriani tego samego dnia wyjechał z Łodzi, a 21 października przekroczył granicę z Ukrainą. Teraz już zapewne zaszył się w Gruzji, jednak mamy nadzieję, że nasze służby sięgną i tam.

 

Jeśli ktoś z Was posiada jednak jakiekolwiek informacje o ściganym może skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112. Zapewniona anonimowość.

REKLAMA
REKLAMA


Komentarze