Intymne zdjęcie Antka Królikowskiego! Widać na nim jak w łóżku…

Intymne zdjęcie Antka Królikowskiego! Czy dziewczyna aktora powinna mieć powody do obaw. W sieci pojawiło się zdjęcie Królikowskiego w towarzystwie innej kobiety. 

 

Intymne zdjęcie Antka Królikowskiego! Leży w łóżku z… 

Antoni Paweł Królikowski urodził się 17 lutego 1989 w Łodzi. Jest absolwentem XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie (klasa o profilu filmowym). Syn aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz aktora Pawła Królikowskiego pracuje jako aktor, reżyser, scenarzysta, prezenter telewizyjny. W przeszłości mogliśmy oglądać go w serialu „39 i pół”, produkcji emitowanej na antenie TVN. Zagrał w następujących produkcjach kinowych: „Miasto 44”, „Och Karol 2”,  „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Polityka”. 

 

 

 

Zobacz: SZOKUJĄCE zdjęcie Huberta Urbańskiego! Jest na nim całkowicie…

 

 

Młody aktor prywatnie związany jest z Katarzyną Dąbrowską. Tworzą oni bardzo zgraną i dobrze dobraną parę. Najnowsze zdjęcia pokazują Królikowskiego w objęciach innej kobiety. Czy Kasia ma powody do obaw? 

 

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie Antka Królikowskiego w towarzystwie pięknej kobiety. Nie była to jednak jego dziewczyna… Czy aktor ma coś na sumieniu? 

Wszystkich, którzy poczuli się zaniepokojeni uspokajamy! Zdjęcie w łóżku zostało zrobione w trakcie kręcenia scen do najnowszego filmu Patryka Vegi pt. Bad Boy. Królikowski obejmuje swoją filmową partnerkę, Katarzynę Zawadzką. 

 

 

Post ze zdjęciem Antka i Kasi zamieścił na swoim profilu społecznościowym reżyser filmowy  Patryk Vega. 

 

 

Planujecie wybrać się na film pt. Bad Boy?

 

 

Źródło, zdjęcia: Instagram

Zobacz też: Te sygnały powinny dać ci do myślenia! Sprawdź, czy TKWISZ W NIEUDANYM ZWIĄZKU

 Komentarze