Izabella Łukomska-Pyżalska oferuje FORTUNĘ za wskazanie złodzieja AUT!

Izabella Łukomska-Pyżalska została okradziona z dwóch luksusowych aut. Ich wartość przekracza 2 miliony złotych. Teraz milionerka podwyższa nagrodę za wskazanie złodzieja luksusowych aut.

Zuchwała kradzież

Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej zostały skradzione dwa luksusowe samochody- czarne Porsche Cayenne Turbo S e-hybrid i czarny Mercedes G63 AMG Brabus 800. Za informację o tym, gdzie mogą znajdować się samochody lub kto je ukradł Pyżalska wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Teraz znacznie ją podwyższyła.

Nagroda za wskazanie

Izabella Łukomska-Pyżalska w swoich mediach społecznościowych napisała o tym, że podwyższa nagrodę:

Za skuteczną informację dotyczącą moich skradzionych samochodów podwyższam nagrodę pieniężną do 250 tysięcy złotych.

Była prezes Warty Poznań dalej wyjaśniała:

Najbardziej zależy mi na złapaniu sprawców i zleceniodawców tej kradzieży. Ofiary przestępstw powinny je nagłaśniać, a nie się bać przestępców. Jeżeli ofiary przestępstw nie będą nagłaśniać swoich spraw, to przemoc/ kradzieże będą się szerzyć na coraz szerszą skalę. Przestępcy nie mogą się czuć bezkarnie. Ani być bezkarni.

Łukomska-Pyżalska w swoim wpisie poruszyła też wątek do jej domu. Napisała:

Tym bardziej, że włamanie do czyjegoś domu, w którym śpią dzieci może być dla tych dzieci traumą na lata. A bezpieczeństwo  ludzi: dzieci, rodziny to fundamentalne wartości w naszym świecie. Dlatego należy nagłaśniać przestępstwa, pomagać sobie wzajemnie, udostępniając szczegóły kradzieży.

Facebook/ Izabella Łukomska-Pyżalska

Pomoc Rutkowskiego

Izabella Łukomska-Pyżalska poinformowała, że do zuchwałej kradzieży doszło o godzinie 4 rano. Złodzieje wyciągnęli kluczki z domu i odjechali samochodami. W tym czasie była prezes Warty Poznać i jej rodzina byli w domu. Łukomska-Pyżalska o pomoc poprosiła Krzysztofa Rutkowskiego. Ten opublikował post o kradzież luksusowych aut w swoich mediach społecznościowych.

Źródło: Facebook/ Izabella Łukomska-Pyżalska

Zdjęcia: Izabella Łukomska-PyżalskaKomentarze