Jacek Kurski ma nową pracę! „myślałem że nie ma życia poza polityką. Otóż jest”

56-letni Jacek Kurski jest kojarzony przede wszystkim jako prezes TVP. Tę funkcję pełnił w latach 2016- 2022 z krótką przerwą w 2020 roku.

Na początku września 2022 r. Jacek Kurski stracił pracę w Telewizji Polskiej. I w tamtym czasie pojawiały się spekulacje, że teraz przejdzie on do polityki. Tymczasem były prezes TVP dostał posadę w zupełnie innej branży.

 

https://www.facebook.com/jacek.kurski.96

 

Kurski ukończył studia z handlu zagranicznego i jak twierdzi, obecnie obejmuje funkcję zgodną ze swoim wykształceniem. Otóż pracować będzie w Banku Światowym jako alternate executive director.

 

Potwierdzam: podjąłem zgodną z moim wykszt i dośw menadż. pracę jako alternate executive director w Banku Światowym świadomy że oznacza to rezygn z części aktyw publ czy ambicji polit. Zawsze myślałem że nie ma życia poza polityką. Otóż jest. Wiem że tu też dobrze przysłużę się🇵🇱

– napisał na Twitterze.

 

Internauci jednak nie podzielali entuzjazmu Jacka Kurskiego:

 

To miłe, że przyznał pan, że będąc prezesem TVP nadal realizował pan misję polityczną. Jeszcze milej by było, gdyby pan przeprosił Polaków za to, co zrobił pan przez to politykierstwo z mediami wszystkich Polaków.

 

Nie ma znaczenia jakie stanowisko załatwili Panu kolesie z Partii.
Dla większości Polaków i tak pozostanie Pan, obok Urbana, najobrzydliwszym propagandzista 3 RP.

 

Żenada. Kolejny niekompetentny lizus upchnięty na stołek. Przecież ty tylko kraść i szczuć potrafisz, co co ty im tam pridantny, towarzyszu Kura?

– pisali w komentarzach.

 

https://twitter.com/KurskiPL/status/1600418486555054088

Komentarze