Jacek Kurski skacze ze szczęścia! Ale NOWINA!

Ale nowina! Jacek Kurski skacze ze szczęścia! Czekał na tę wiadomość!

W Wielkanoc dla widzów Telewizji Polskiej wystąpił Andrea Bocelli. Widowisko „Cud Życia” z jego udziałem obejrzało w piku aż 4,1 mln widzów. Średnio było to 3,8 mln.

Jacek Kurski jest wniebowzięty! Od razu pochwalił się sukcesem na Twitterze.

TVP1 od 2 do 5 kwietnia maiła najwyższe udziały – 9,2%, w sobotę 7,9%, w niedzielę 12,1% i w Lany Poniedziałek 10,6%.

Z kolei według NAM, czyli firmy, której wyniki od dawna są kwestionowane przez prezesa TVP, „Cud Życia – Koncert Wielkanocny” miał w piku 3,2 mln widzów, a średnio – 3 mln widzów.

W Poniedziałek Wielkanocny zmarł Krzysztof Krawczyk. TVP1 zmieniła ramówkę i pokazała wieczorem film z 2020 roku pt. „Krzysztof Krawczyk — całe moje życie”. Oglądało go 2,9 mln osób (MOR) lub 2,4 mln (NAM).

– Szczególne miejsce w przygotowanej na czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego ramówce TVP zajęły transmisje mszy świętych. To już drugi rok, kiedy Telewizja Polska w czasach pandemii koronawirusa zapewniła widzom tak bogatą ofertę programową, zwłaszcza kiedy nie wszyscy wierni mogli osobiście uczestniczyć w uroczystościach Triduum Paschalnego oraz w mszach świętych podczas Świąt Wielkanocnych – poinformowało Centrum Informacji TVP.

„Liturgię Wigilii Paschalnej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze” śledziło 2 mln widzów, a Drogę Krzyżową z Watykanu 2,3 mln.

Zobacz także: Będzie GIGANATYCZNE wsparcie dla działaczy OPOZYCJI! Jest decyzja!

Fot. TVP

Źródło: CI TVPKomentarze