Jacek Kurski skacze ze szczęścia! Ma powody do RADOŚCI!

Jacek Kurski skacze ze szczęścia. Ma wielkie powody do radości. O co chodzi?

Kierowana przez niego Telewizja Polska otrzymała ważne nominacje. Czołówka serialu „Ludzie i Bogowie” i spot promocyjny projektu „Ferie z TVP” nominowano do nagród w Konkursie EBU Connect 2021, który jest organizowany przez Europejską Unię Nadawców.

Ten konkurs ma nagradzać spoty i kampanie promocyjne, realizowane na potrzeby nadawców publicznych w Europie.

Zobacz także: Doda pokazała MAMĘ! Ale są podobne!

Do konkursu EBU Connect zgłoszono w tym roku 240 filmów i kampanii, a nominowano spośród nich 70 propozycji.

Czołówka serialu TVP „Ludzie i Bogowie” została nominowana w kategorii „Best Fictional Promotion”.  Z kolei zwiastun „Ferie z TVP” nominowano w kategorii „Best Promotion for Children under 13”. Ambasadorką „Ferii z TVP” była Roksana Węgiel.

–  Europejska Unia Nadawców (European Broadcasting Union, EBU) zrzesza 115 organizacji mediów publicznych z 56 krajów. Konkurs EBU Connect to przedsięwzięcie, w którym wyróżnia się twórców krótkich form (spotów, jingli) w nowatorskich, niestandardowych kategoriach. Nagrody EBU Connect są cenionym wyróżnieniem wśród nadawców publicznych na świecie. Telewizja Polska była laureatem tego konkursu w 2019 roku. Spot promujący jesienną ramówkę Telewizji Polskiej „Bądźmy Razem jesienią” zdobył drugą nagrodę w kategorii „Best Use od Music or Sound Design in Promotion” – chwali się TVP.

Jacek Kurski, prezes TVP, ma więc powody da radości. Jego produkcje zostały docenione w Europie! Co będzie dalej? Może TVP wygra ten konkurs? Czekamy na wyniki.

Zobacz także: Jest prognoza na MAJ! Ale ZASKOCZENIA!

Fot. TVP

Źródło: TVP

 

 Komentarze