Jacek Kurski ZDENERWOWAŁ się! Poszło o PIENIĄDZE!

Jacek Kurski, prezes TVP nie ma powodów do radości. Został zaatakowany! Poszło o pieniądze!

Kurski jest uwielbiany przez sympatyków PiS, ale z innych stron ciągle musi odpierać ataki. Tak stało się i tym razem.

Zobacz także: Sylwia Szostak pochwaliła się formą po Świętach. Robi WRAŻENIE!

Poszło o kasę!

– W związku z nierzetelną publikacją Wirtualnych Mediów Telewizja Polska informuje, że nie jest prawdą, aby ukrywała zarobki prezesa Jacka Kurskiego. Informacja o ich wysokości była przez Spółkę niejednokrotnie udostępniana. Błędnie powołana i opisana w publikacji decyzja w sprawie dostępu do informacji publicznej dotyczy zarobków Jacka Kurskiego w okresie, kiedy pełnił funkcję doradcy Zarządu, co w sposób oczywisty nie jest informacją publiczną, a nie jak błędnie podano w publikacji, w czasie gdy pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Jednocześnie za osobistą zgodą Prezesa Jacka Kurskiego informujemy, że jego wynagrodzenie, jako doradcy Zarządu nie odbiegało od wysokości wynagrodzeń innych doradców w Telewizji Polskiej – podało Centrum Informacji Telewizji Polskiej.

Jak się okazuje, prezes TVP musiał tłumaczyć się ze swoich zarobków. Jacek Kurski na pewno zdenerwował się, gdy czytał nieprawdziwe informacje na swój temat.

Sprawa została już wyjaśniona, ale zapewne Kurski nie będzie miał spokoju na długo. Nie jest tajemnicą, że wielu osobom nie podobają się jego decyzje. Na szczęście ma mocne poparcie, więc nie jest zagrożony i może spokojnie pełnić funkcję prezesa TVP.

Zobacz także: Kolejna AFERA ze szczepieniami! Czy ktoś nad tym panuje?

Fot. Pixabay

Źródło: TVPKomentarze