Jackowski nie ma złudzeń! TO wydarzy się w Polsce już w tym roku!

Jackowski nie ma złudzeń! TO wydarzy się w Polsce już w tym roku!

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o jego przepowiedniach. Najnowsza dotycząca prognozy pogody na lato nie jest zbyt optymistyczna. Jeżeli się sprawdzi to mamy poważne powody do zmartwień!

Prognoza pogody jaką na najbliższe pół roku w Polsce przewiduje Krzysztof Jackowski nie napawa optymizmem, a wręcz można załamać z rozpaczy ręce. Według jasnowidza z Człuchowa wszystko na to wskazuje, że tegoroczne lato będzie się diametralnie różnić od pogody jaką mieliśmy w ubiegłoroczne wakacje. Jackowski przewiduje dużo pogodowych niespodzianek. a warunki atmosferyczne będą bardzo gwałtownie się zmieniać.

 

ZOBACZ:III WOJNA ŚWIATOWA. Jackowski nie ma dobrych wiadomości: „Jeśli dojdzie od ataku, Polska…”

Wizja Krzysztofa Jackowskiego została przedstawiona w czarnych barwach. Oznacza to, że najbliższe kilka miesięcy będą w pogodzie bardzo ciężkie. Jasnowidz przewiduje, że pogoda może być bardzo nieprzewidywalna, do tego szybko będzie się zmieniać i raczej nie mamy co liczyć na piękne i słoneczne lato. Jackowski przewiduje, że wiosna da o sobie znać wcześniej niż zwykle i będzie piękna i słoneczna. Jej przeciwieństwem będzie tegoroczne lato, które zapowiada się paskudnie. Według jasnowidza ma być ono zimne i deszczowe.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Patryk Vega opowiedział O SWOIM NAWRÓCENIU! „Z początku nie wierzyłem, że Bóg może mnie nagle uzdrowić”

 

 

źródła: pikio.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze