Jackowski ZNÓW straszy! „Sytuacja w naszym kraju będzie FATALNA. To się stanie…”

Krzysztof Jackowski znów ma niepokojącą wizję dla Polaków. Co przewidział tym razem?

Chodzi o Trzaskowskiego

Krzysztof Jackowski wiele razy miał trafne przeczucia, nie tylko w sprawach typowo kryminalnych, gdy poszukiwano zaginionych osób, ale też w bieżących tematach społecznych. Zgodnie z jego najnowszą wizją, już wkrótce w Polsce wydarzy się coś bardzo niepokojącego, co będzie miało podłoże polityczne.

Fatalne wieści dla PiS

Jackowski twierdzi, że już niedługo PiS czeka klęska. Człowiekiem, który ma tu sporo namieszać będzie kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta – Rafał Trzaskowski.

Jackowski już wcześniej przewidział, że Trzaskowski na dobre wkroczy do polityki.

„Jakiś mężczyzna będzie powodem smutku Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i nie dotrwa ona do wyborów jako kandydatka na prezydenta” – mówił.

Jego słowa się sprawdziły

„Rzeczywiście tak mówiłem długi czas temu, gdy Kidawa-Bońska zaczynała kampanię” – przyznaje Krzysztof Jackowski.

Co zobaczył tym razem?

„Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów” – ocenia Jackowski. 

„To zacznie się już latem” – mówi jasnowidz nie pozostawiając złudzeń, że chodzi o wybory prezydenckie.

Problemy obecnego rządu

Jackowski twierdzi, że PiS będzie miało niedługo prawdziwe problemy.

„W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje… Ten rząd prawdopodobnie poda się do dymisji. Powód będzie zagrany, przygotowany i po tym ten rząd się ewakuuje. Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna, gdy rząd to zrobi. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa. Powstanie dziwne zarządzanie naszym krajem. Jakieś krótkookresowe… Może to mieć jawne swoje macki spoza Polski” – przekonuje jasnowidz z Człuchowa.

„Wiem, że mówię rzeczy nieprawdopodobne, ale tak czuję. Nie wiem, czy to się zdarzy w tym roku albo w następnym… To bardzo ważny i niedobry moment dla Polski byłby… Jakiś przemyślany demontaż…” – kończy. 

Źródło: Super Express

Zdjęcie: YouTubeKomentarze