Jadła sałatkę warzywną, gdy zobaczyła TO! Omal nie zwymiotowała [FOTO]

Włosy, owady i tym podobne małe znaleziska w jedzeniu – są obrzydliwe, ale niestety zdarzają się. Ale to co spotkało Michelle Carr z Portsmouth w stanie New Hempshire jest wyjątkowo paskudne. W sałacie, która do jej stanu przywędrowała z Kalifornii znajdował się nieproszony gość… Odkryła go dopiero gdy jadła trefną sałatkę warzywną!

Kobieta jedząc sałatkę nie spodziewała się niczego złego. „Myślałam, że wbijam widelec w kawałek awokado w mojej domowej roboty sałatce” – napisała pod zdjęciem ba Facebook.

 

Jakież musiało być jej zdziwienie, gdy „awokado” poruszyło się i… okazało się być kilkucentymetrową jaszczurką! Kobieta w mgnieniu oka zwróciła cały posiłek, a zdjęciem gada w misce podzieliła się na Facebook.

 

 

Początkowo kobieta bała się, że jaszczurka mogła przenosić jakieś groźne bakterie. Jak się okazało, zwierzę przywędrowało do jej domu razem z sałatą. Do sklepu, gdzie zrobiła zakupy dostarczono ją z Kalifornii. Potem znalazło się w sałatce warzywnej…

 

Sklep zrzucił winę na dostawcę warzyw, ale sprawa na tym się nie skończy. Śledztwo postanowiła bowiem rozpocząć Agencja ds. żywności i leków w USA. Skoro w sałatę mogła zaplątać się jaszczurka, to Bóg wie, co jeszcze mogło znajdować się w sałatach z Kalifornii.

 

ZOBACZ: Modelka powiększyła sobie piersi. Potem zrobiła coś obrzydliwego!

 

Kupując żywność w sklepie każdy chciałby mieć pewność, że dostaje pełnowartościowy i bezpieczny produkt. Z drugiej strony, zasada ograniczonego zaufania widocznie powinna także obowiązywać w kuchni. Skoro kupujemy coś, co rośnie na polu w ziemi, to nigdy nie można wykluczyć, że jakieś stworzenia bytujące w tym samym miejscu mogły zaplątać się razem z naszym produktem!

 

fakt.pl/facebook.comKomentarze