Jak obronić się przed złodziejami torebki? Ta kobieta wykiwała ich jak dzieci!

Ta krótka animacja GIF pochodzi najpewniej z jednego z krajów Ameryki Łacińskiej. Świadczy o tym zarówno wygląd bohaterów uwiecznionych na kamerze monitoringu, jak i specyfika napadu. Brazylijskie miasta mają potężny problem ze złodziejami poruszającymi się na motorach. Jak jednak widać – można dać sobie z nimi radę!

Kobieta uwieczniona na monitoringu spacerowała ulicą, gdy nagle podjechało do niej dwóch rzezimieszków na motocyklu. Jeden kierował maszyną i był gotowy do szybkiej ucieczki, drugi w tym czasie miał zdobyć torebkę. Kobieta nie zamierzała szarpać się ze złodziejami, ale torebki oddać też nie chciała!

Jak jednak widać – pani ani się ich za bardzo nie wystraszyła, a co więcej zachowała zimną krew! Torebka, która wylądowała na posesji stała się niedostępna dla złodziei, którzy musieli działać szybko. Choć z drugiej strony dobrze, że w ramach zemsty nie zrobili jej krzywdy! W takich chwilach zawsze warto zastanowić się, czy rzeczy, które mamy przy sobie są warte naszego zdrowia i życia. A te, jeśli trafimy na bezwzględnych ludzi, możemy łatwo stracić.

 

ZOBACZ:  Koszmar na Mount Everest: zwłok jest tak dużo, że utrudniają wspinanie!Komentarze