Jak rozpoznać, że podobasz się kobiecie? To proste! WYSYŁA TEN SYGNAŁ

Wielu mężczyzn kompletnie nie potrafi odczytywać mowy ciała kobiet, a to kluczowa sprawa w przypadku tzw. flirtu. Większość kobiet nie jest na tyle odważna, by podejść do mężczyzny i zacząć konwersację, która mogłaby być początkiem nowej znajomości. Jak rozpoznać, że podobasz się przedstawicielce płci pięknej? To proste. Zwykle wysyła ona następujące sygnały.

Kontakt wzrokowy

Kobieta zwykle zerka lub przypatruje się mężczyźnie, który ją zainteresował lub który wydaje się jej atrakcyjny. Jest to najbezpieczniejsza i najprostsza droga do zwrócenia na siebie czyjejś uwagi. Musisz również pamiętać, że brak kontaktu wzrokowego nie musi oznaczać braku zainteresowania. Bynajmniej. Niektóre panie są na tyle nieśmiałe, że wstydzą się patrzeć na mężczyznę, który wpadł im w oko.

Ukazywanie swoich „delikatnych” stron

„W dawnych czasach, kiedy palenie było dużo popularniejsze, wiele dało się odczytać na podstawie tego, jak kobieta trzyma papierosa(…)Jeśli kobieta eksponuje wewnętrzną stronę nadgarstka, oznacza to poważne zainteresowanie rozmówcą” – przyznaje specjalista od mowy ciała i twórca książki „What Every Body is Saying”, Joe Navarro.

Stroszenie się

Podobnie jak ptaki, my ludzie również „stroszymy się”, by przypodobać się danej osobie. Ptaki prostują swoją postawę, poprawiają pióra, by przyciągnąć swoich ptasich partnerów. Ludzie używają innych, równie skutecznych sztuczek. Płeć piękna poprawia makijaż, czesze włosy, poprawia biustonosz, zakładają nogę na nogę.

Źródło: Men’s Health

Zobacz też: Muzyka jest kluczem do SZCZĘŚCIA! Naukowcy do udowodnili

Zdjęcie: PixabayKomentarze