JAK ZAROBIĆ 10 TYSIĘCY złotych w dwie godziny? Radzi 15-LETNIA bizneswoman!

Aż ciężko uwierzyć w to jak wysokie sumy pieniędzy można zarobić dziś z działalności w mediach. Martyna „Pysia” Zbirańska  określa się jako absolutny fenomen.

Martynę Zbirańską uwielbia polska młodzież. Rodzice nastolatków piszą do niej wiadomości prywatne, prosząc o rady wychowawcze. Określa się ją jako „królową Tik Toka”. Czym właściwie jest tik tok?

 

Tik tok to aplikacja mobilna umożliwiająca tworzenie i udostępnianie bardzo krótkich materiałów wideo. Taki klip można dowolnie modyfikować za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji. Dlatego też wiele osób wspomnianą platformę określa jako „połączenie Snapchat’a i Spotify”.

 

Martyna „Pysia” Zbirańska jest na TikToku od 3 lat. Pracuje z największymi markami, na czym regularnie zarabia spore pieniądze. Przykład? Za dwugodzinną relację na żywo zgarnęła niedawno około 10 tysięcy złotych.  Zbirańska nigdy nie przypuszczała, że jej popularność tak wzrośnie. Dzisiaj prowadzi swój własny sklep, jest zapraszana na różnego rodzaju wydarzenia dla celebrytów i wywiady.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz GRODZKI uratuje Platformę Obywatelską?

 

Z pewnością nie jest łatwo poradzić sobie z taką popularnością. Martyna podkreśla, że wiele fanów robi jej zdjęcia z ukrycia czy nawet przychodzi pod jej dom.

 

https://www.instagram.com/p/B3up1FVJBn2/

 fot. instagram


Komentarze