Jakimowicz do „kolegi”: Posłuchaj podstarzały frajerze… jesteś gotów…?

Jarek Jakimowicz to aktor, który najbardziej zasłynął rolami w filmach Młode Wilki czy Poranek Kojota.

Później pracował jako prezenter telewizyjny. Obecnie Jakimowicz prowadzi program Pytanie na śniadanie Extra dotyczący służb specjalnych. Rozmawia w nim z byłymi policjantami, żołnierzami, detektywami i in.

 

Niedawno do programu Jarek Jakimowicz chciał zaprosić pewnego byłego antyterrorystę. Tymczasem Sławomir Matczak (wydawca programów w TVP INFO) rzekomo miał to odradzać funkcjonariuszowi. Jakimowicz i Matczak nie znają się osobiście, ale wydawca TVP INFO miał bardzo negatywnie wyrażać się o Jarku Jakimowiczu.

 

W efekcie Jakimowicz wysłał do „kolegi” z TVP, czyli do Matczaka wiadomość sms, gdzie w niewybrednych słowach proponował spotkanie:

 

Posłuchaj podstarzały frajerze, masz dos do mnie to weź numer do Maćka i się spotkamy fajo i impotencie to ci wytłumaczę parę spraw. Jesteś gotów parówo, to czekam kiedy chcesz. Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył, bo z ryja na konfidenta wyglądasz

 

Sławomir Matczak pokazał tego sms-a u siebie na facebooku z ironicznym komentarzem:

 

Dziś mówiłem o hejcie ,a po komentarzu na FB dotyczącym planowanej rozmowy w TVP byłego antyterrorysty z tym „aktorem” na temat łapania bandytów – dostałem takie zaproszenie od tego artysty- purysty. Waham się….

 

Jakimowicz pisze do Matczaka – https://www.facebook.com/slawek.matczak

 

W rozmowie z Faktem, Jakimowicz tak wytłumaczył swoje zachowanie:

 

Proszę poprosić pana Matczaka o komentarze na mój temat, które umieszczał publicznie pod postem Macieja i początek wymiany naszej korespondencji, kiedy to w normalny kulturalny sposób spytałem dlaczego publicznie mi ubliża? Podkładamy ogień i jako bohater biegniemy krzycząc, że się pali wskazując kogoś innego palcem. Wstyd!

 

Jak sądzicie, nie ma dymu bez ognia?

 

>>>Włoski doktor nie wytrzymał! „A co Ty k***a robisz?”

 

fot. facebook.com/Jarosław-Jakimowicz-OfficialKomentarze