Jako jedyna na świecie ma alergię na zimno! Kiedy robi się chłodno z jej ciałem dzieje się coś przerażającego!

Arianna Kent z Kanady każdej zimy przechodzi prawdziwe piekło. Kiedy temperatura spada poniżej zera z jej ciałem zaczyna dziać się coś dziwnego. Pojawia się bolesna wysypka, a skóra piecze tak jakby ktoś przykładał do niego rozżarzone żelazo. Bolesne symptomy mają związek z nietypową alergią, 21-latka jest uczulona na zimno. Kobieta zmaga się z nim od 14 roku życia i póki co specjaliści nie wymyślili żadnego antidotum na tę dolegliwość.

Arianna wspomina, że kiedy choroba zaatakowała jej ciało lekarze nie umieli stwierdzić co jej dolega. Dopiero po dwóch latach udało im się postawić tę przerażającą diagnozę, która obróciła życie młodej i aktywnej dziewczyny do góry nogami. Kanadyjka nie jest już tak aktywna jak dawniej i musi uważać na na zimno. Ponadto 21-latka ma zakaz spożywania zimnych posiłków, zimnych napojów i lodów, które kiedyś uwielbiała.

 

 

ZOBACZ:Urodziła martwą córeczkę. W dzień zabierała ją na spacery, a na noc zamykała w chłodni!

 

 

Mimo, że choroba ma charakter autoimmunologiczny, jej organizm sam atakuje zdrowe komórki, to młoda Kanadyjka jest osobą pozytywnie nastawioną do świata. Dziewczyna wierzy, że kiedyś znajdzie się ktoś, kto wymyśli antidotum na ten rodzaj alergii i ulży jej w cierpieniu.

 

 

ZOBACZ:Cierpiała na drobną infekcję, lekarz przepisał jej ten lek Po kilku tygodniach z jej ciałem stało się coś strasznego! [FOTO]

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.comKomentarze