Jakub Kucner z M Jak Miłość nadal wolny! Teraz koncentruje się na…

Jakub Kucner to Mister Polski 2017. W 2018 roku w Singapurze został II Wicemisterem Global 2018.

Obecnie Jakub Kucner (ur. 1988) realizuje się aktorsko. Wcześniej grał epizodyczne role w Barwach Szczęścia czy Zawsze Warto. Jednak w 2019 roku dołączył do obsady M jak Miłość.

W tym popularnym serialu były Mister Polski gra Rafała Stadnickiego – policjanta w Grabinie. Postać jaką gra Kucner rozwija się bo o względy przystojnego funkcjonariusza zabiegają dwie kobiety.

Sam Jakub Kucner w rozmowie z Super Expressem przyznał, że jest wdzięczny produkcji, że może występować w M jak miłość. Przyznał też, że jego rola rozkwita:

 

Tam u Rafała będzie się sporo działo! (…) Młoda Ala na Rafała bardzo poluje.

 

Aktor opowiedział także o swojej działalności charytatywnej. Jakub Kucner założył fundację Power Changers, która pomaga dzieciom w Gambii.

 

Fundację założył ze swoją – obecnie już byłą partnerką – Karoliną Zagozdon, a działalność organizacji polega na pomocy rzeczowej potrzebującym w Gambii.

 

Jakub Kucner z Karoliną rozstał się pod koniec 2019 roku i nadal jest wolny. Zapytany czy jest „do wzięcia”? Odpowiedział:

 

Teoretycznie rzecz ujmując, tak! Jestem sam.

 

Przyznał jednak, że teraz nie chce skupiać się na życiu prywatnym:

 

Teraz koncentruję się przede wszystkim na tym żeby się jak najbardziej aktorsko rozwijać i iść w tym kierunku. A życie prywatne, zobaczymy jak się poukłada.

 

Jak myślicie, czy Jakub długo pozostanie wolny…?

 

>>>Anna Wendzikowska jest w Mikołajkach. Ale CO stało się z jej pupą? (FOTO)

 

 

 

 

https://www.instagram.com/jakub_kucner/?hl=plKomentarze