Były menedżer Dody zmarł w wieku 38 lat. Jaka była przyczyna śmierci?

Jakub Majoch to przedsiębiorca, który od lat działał w branży rozrywkowej. Był właścicielem klubu muzycznego w Warszawie, prowadził wytwórnię muzyczną i był też menedżerem Dody.

W latach 2008-2016 biznesmen prowadził wytwórnię płytową QM Music, z którą współpracowała między innymi Kayah, Ewelina Flinta, Krzysztof Krawczyk czy Joanna Jabłczyńska.

W 2011 roku Jakub Majoch był menedżerem Dody. Ich współpraca jednak zakończyła się konfliktem, a piosenkarka oskarżyła mężczyznę o napaść. Postępowanie w tej sprawie jednak zostało umorzone.

 

https://www.facebook.com/jakub.majoch

 

Jakub Majoch choroba

 

W ostatnich latach mężczyzna wycofał się z życia publicznego. Najprawdopodobniej powodem była poważna choroba.

 

…zniknął z polskiego show-biznesu i według informacji od jego bliskich, poważnie chorował. Przez ostatni miesiąc walczył o swoje zdrowie w szpitalu, ale niestety przegrał tę walkę.

– informuje cozatydzien.tvn.pl

 

Jakub Majoch przyczyna śmierci

 

Przedsiębiorca zmarł po długiej chorobie w wieku 38 lat. Jak napisano na jego profilu:

 

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 2 marca 2023r., w obliczu choroby, odszedł od nas w wieku 38 lat ukochany Tatuś, Syn i nasz Przyjaciel Jakub Majoch.
Zjednoczeni w bólu zawiadamiamy, że msza pogrzebowa odbędzie się 10 marca 2023r. (piątek) o godz. 12:00 w Kościele pw. N.M.P (przy ul. Ks. Zygmunta Sajny 2) w Górze Kalwarii, po czym nastąpi kondukt na cmentarz miejscowy.

 

Pod tą wiadomością pojawiło się wiele wpisów od rodziny i znajomych. Bliscy zmarłego piszą, że odszedł zbyt szybko oraz, że zapamiętają go jako osobę pozytywnie nastawioną do świata.

 

>>>Maciej Stuhr zadrwił z własnego ojca. Tak wyśmiał go za jazdę po pijanemu!

 

https://www.facebook.com/jakub.majoch

 

Komentarze