Bond sprzedaje swoją francuską rezydencję! Ile kosztuje to cudeńko? (FOTO)

Sean Connery czyli filmowy Bond, postanowił sprzedać swoją willę na Lazurowym Wybrzeżu.

Connery to aktor urodzony w 1930 roku. Jako Bond występował aż siedem razy. I to z tego względu często jest utożsamiany z tą postacią.

 

Życiowe początki Sean’a Connery były więcej niż skromne. Syn szkockiej sprzątaczki i irlandzkiego kierowcy, a później pracownika fabryki wychowywał się w mieszkaniu bez łazienki. Edukację zakończył w wielu 13 lat, jednak później sam się dokształcał. Krąży legenda, że mając ok 20 lat, półtora roku spędził w bibliotece czytając klasyków.

 

Później Sean Connery zajął się kulturystyką, w 1953 roku został Mister Universum, a w 1961 roku wygrał casting do roli Bonda.

Obecnie majątek aktora szacowany jest na ponad sto milionów dolarów. A jednym ze składników tego majątku jest właśnie posiadłość, którą wystawiono na sprzedaż.

 

Le Roc Fleuri – knightfrank.com

 

Villa Le Roc Fleuri jest w stylu w stylu Belle Epoque. Sam budynek ma 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Znajduje się na wzgórzu z widokiem na port w Nicei.

Rezydencja to około 5000 metrów kwadratowych pięknych, nowo wyremontowanych tarasowych ogrodów biegnących do morza. Jest też kryty basen, odkryty basen ze słoną wodą i dwie niezależne wille dla gości.

 

pokój relaksu – knightfrank.com

 

W Le Roc Fleuri są także takie pomieszczenia jak siłownia i sala fitness oraz łaźnia turecka, prysznice i przebieralnia.

 

bezcenny widok – knightfrank.com

 

Ta piękna willa Sean’a Connery czyli filmowego Bonda ma też odpowiednią cenę. Agencja Knight Frank, która zajmuje się sprzedażą obiektu, wyceniła go na 30 milionów euro czyli jest to około 133,5 miliona złotych.

 

Polecamy: W Norwegii domy wpadły do morza! Zobacz!

 

 

fot. instagram.com/rodeo_rosendahl;  knightfrank.com

 Komentarze