Jan Nowicki odchodzi? Wstrząsające doniesienia…

Jan Nowicki to genialny aktor filmowy i teatralny. Przez wiele lat stworzył niezapomniane role w filmie i na deskach teatralnych. Znakomita rola w filmie „Wielki Szu” sprawiła, że Nowicki stał się żyjącą legendą w świecie artystycznym. Obecnie Jan Nowicki ma już 80 lat, w co wielu nie może uwierzyć!

 

Jan Nowicki nigdy nie przypominał schorowanego dziadka, który skarży się na swoje dolegliwości. Dla wielu jego fanów Nowicki jest przede wszystkim znany jako gawędziarz, kobieciarz i amant. Więc trudno im tym bardziej uwierzyć na takie doniesienia, które ostatnio pojawiły się w mediach.

 

Aktor Jan Nowicki szykuje się już na śmierć? W szokującym wywiadzie przyznał, że kupił już sobie grób w swojej rodzinnej miejscowości Kowal (woj. kujawsko-pomorskie). Na grobowcu kazał sobie wyryć „Żyć możesz wszędzie, umieraj, gdzie dom”. Jak wyznaje:

 

Wybudowałem grób dla całej rodziny z napisem „Rodzina Nowickich”. Człowiek powinien wiedzieć, gdzie będzie miejsce jego wiecznego spoczynku. I ja wiem. To wiele porządkuje w głowie. Uspokaja…

 

Nowicki dodał, że od dłuższego czasu myśli o śmierci. Tak mówił:

 

Powoli trzeba się zbierać z tego świata, mając jednak na uwadze to, co powinien w tej sytuacji zrobić każdy mężczyzna – posprzątać po sobie. Trzeba coś zrobić z książkami, pomyśleć, komu, który obraz dać, żeby trafił we właściwe ręce. Przecież nie wezmę tego do grobu!

 

ZOBACZ: Rzecznik rządu: „Nasze propozycje zostały w dużej mierze…”

 

A my życzymy wszystkiego dobrego i jeszcze wielu lat życia!

 

Źródło: Super Express

 Komentarze