Jarosław Gowin w żałobie! Nie żyje…

Jarosław Gowin w żałobie! Nie żyje…

Początek miesiąca dla Jarosława Gowina okazał się bardzo smutny. Dziś zmarła jego mama – Alina Gowin. O śmierci matki ministra i wicepremiera poinformował Krzysztof Sobolewski – szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Jarosław Gowin, minister szkolnictwa wyższego i wicepremier polskiego rządu jest w żałobie. Zmarła jego ukochana mama Alina. Bliscy i przyjaciele, koledzy partyjny składają mu wyrazy współczucia.

 

Panie Premierze, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Mamy

czytamy na Twitterze.

https://twitter.com/i/status/1192172854143594496

 

Alina Gowin wraz z mężem Ludwikiem była mocno zaangażowana w stowarzyszenie „Ruch Oporu bez Wojny i Dywersji ‚Wolność i Niezawisłość’”. Była to cywilno-wojskowa organizacja konspiracyjna, która został założona 2 września 1945 w Warszawie.

 

ZOBACZ TEŻ: Senyszyn nie pozostawia złudzeń! To już KONIEC SLD?!

 

Przypomnijmy: Jarosław Gowin jest posłem od 2007 roku. Założył najpierw „Polskę razem”, a następnie partię „Porozumienie”. A w latach 2014-2015 był przewodniczącym klubu parlamentarnego Zjednoczonej Prawicy. W tegorocznych wyborach do parlamentu uzyskał prawie 16 tysięcy głosów, co dało mu zapewniło mu ponowny mandat poselski.Komentarze