JAROSŁAW KACZYŃSKI W KOŃCU NIE WYTRZYMAŁ I STRACIŁ NAD SOBĄ PANOWANIE! TAK PREZES PIS ZAREAGOWAŁ NA SŁOWA POSŁA PO O ŚWIĘTEJ PAMIĘCI LECHU KACZYŃSKIM. (VIDEO)

Wczoraj podczas drugiego czytania doszło do niecodziennej sytuacji w sądzie. Jarosław Kaczyński nie wytrzymał i wszedł na mównicę przepraszając wicemarszałka Joachima Brudzińskiego, po czym zaczął:

 

Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami – powiedział prezes Kaczyński do opozycji po wystąpieniu Borysa Budki.

 

Prezes PiS w ten sposób zareagował na wystąpienie posła PO Borysa Budki, który nie omieszkał wspomnieć właśnie świętej pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego:

 

Pan jest wyjątkową osobą, ponieważ amnezję, którą pan potrafił uruchomić we właściwym czasie, pan ją uruchamia wtedy, gdy zmieniają się pana poglądy. Dopóki był śp. Lech Kaczyński, pan nie odważył się podnieść ręki na wymiar sprawiedliwości, bo na szczęście był ktoś, kto rozumiał, na czym polega trójpodział władzy. Tym aktem prawnym, tym zestawem ustaw państwo próbujecie zdusić polską demokrację.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Df11jgJGSw0

Źródło youtube

MMKomentarze