Jarosław KACZYŃSKI zażartował z Andrzeja DUDY! Zdradził, jaka jest…

KACZYŃSKI

Prezes Kaczyński jako pierwszy wystąpił podczas dzisiejszej (15.02.2020) konwencji wyborczej Andrzeja Dudy.

Jarosław Kaczyński w bardzo pozytywnych słowach odnosił się do ponownej kandydatury Andrzeja Dudy na Prezydenta Polski.

Oczywista oczywistość

Prezes PIS stwierdził, że wybór Dudy jest oczywisty. Mimo to nawet tak oczywistą kandydaturę trzeba uzasadnić. Kaczyński odniósł się do trzech etapów.

Pierwszy to wcześniejsza kariera Andrzeja Dudy do czasu objęcia funkcji Prezydenta w 2015 r. Drugi to dotychczasowa prezydentura. Trzeci to to, co można osiągnąć w kolejnych latach, na czas następnej kadencji.

Żart z Dudy

W swoim wystąpieniu Jarosław Kaczyński pozwolił sobie na żart z Prezydenta. Jednak był to żarcik z gatunku zdradzających wielką sympatię do Andrzeja Dudy. Otóż Prezes wymieniał zalety kandydata na kolejną kadencję. I tu stwierdził, że Duda ma niewątpliwą zaletę jaką jest… żona!

Wielowymiarowa żona?

Żarcik Jarosława Kaczyńskiego jest jednak także stwierdzeniem całkiem serio. Po pierwsze sam fakt posiadania żony i spokojnego życia rodzinnego jest gwarantem, że kandydat jest osobą stabilną. Ponadto Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wydają się być zgodnym, wspierającym nawzajem małżeństwem.

Zobacz też: Maciej STUHR ma ten sam „problem” co posłanka LICHOCKA. Pokazał VIDEO na którym…

Jak romantycznie!

Być może Prezes Kaczyński oglądał wcześniej walentynkowy filmik pary prezydenckiej. A trzeba przyznać, że nagranie robi wrażenie!

Video pojawiło się na Twitterze „W Pałacu Prezydenckim” z okazji Walentynek. Widzimy na nim Agatę i Andrzeja w bardzo romantycznym filmiku. Są to urywki z życia pary prezydenckiej i nie bark tu czułości, uśmiechów i miłych gestów. Nagraniu towarzyszy piosenka Golec Uorkiestra „Ty i tylko Ty”.

Po obejrzeniu tego video nie sposób nie zgodzić się z Jarosławem Kaczyńskim, że taka żona, jaką ma Andrzej Duda to wielka zaleta!

fot. twitter

 Komentarze