Jasnowidz Jackowski ujrzał ŚMIERĆ PUTINA! Ujawnia szokujące szczegóły!

Krzysztof Jackowski miał wizję, która dotyczy Władimira Putina. Jasnowidz z Człuchowa zobaczył kiedy i gdzie umrze przywódca Rosji. Profeta zdradza szczegóły swojej wizji.

Wizje Jackowskiego

Krzysztof Jackowski pozostaje wciąż najbardziej znany polskim jasnowidzem. Profeta z Człuchowa współpracuje z organami ścigania, ale też swoje wizje publikuje w mediach społecznościowych. Przepowiednie Jackowskiego bywają kontrowersyjne i często budzą grozę. W swojej ostatniej wizji profeta ujrzał śmierć Władimira Putina. Jednak na początku swojej wizji zobaczył światowe konflikty i problemy na świecie. Ujrzał też kolejną wojnę.

 

Putin umrze

Krzysztof Jackowski przyglądał się zdjęciom prezydenta Andrzeja Dudy, Joe Biden’a i Władimira Putina. Nagle zobaczył śmierć prezydenta Rosji. Profeta ujrzał szczegóły związane z zakończeniem życia dyktatora. Jackowski powiedział w swoich mediach społecznościowych:

 

Dziwne. Otrucie Putina. Wiem, że to dziwne, co mówię…

Jackowski wypowiedział te słowa, gdy przyglądał się zdjęciu Joe Biden’a. Komentował:

Może on wie, może wywiad wie, że jest być może przygotowywane otrucie Putina. Ten fakt mógłby doprowadzić do podziału Rosji na trzy części

 

Wcześniejsze wizje

Krzysztof Jackowski już w maju i grudniu 2022 roku mówił o śmierci Putina. Wówczas profeta stwierdził:

Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsca w nadchodzącym roku. Niestety Putin jeszcze nie umrze, tak jak zło, które rozlewa się po świecie jeszcze nie uspokoi się…

Zdjęcie: Facebook/ Krzysztof Jackowski

Komentarze