Jechała autem i myślała, że… jest w Londynie! Na dodatek wcześniej nieźle zaszalała!

Jechała drogą, ale zapomniała, że jest w Polsce. Zamiast poruszać się prawą stroną, wybrała lewą. To mogło skończyć się tragicznie. Dodatkowo…

Funkcjonariusze z łukowskiej patrolówki zobaczyli, że lewym pasem jezdni porusza się auto. Wcześniej samochód przejechał przez pobliskie rondo również nieprawidłowym pasem.

– Widząc taką sytuację mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Kierująca fordem focusem 42-latka z powiatu łukowskiego mówiła funkcjonariuszom, że od wielu lat mieszka w Anglii i kilka dni temu przyjechała do rodziny w odwiedziny. Kobieta mówiła, że przyzwyczaiła się do ruchu lewostronnego i że w rodzimym kraju często zapomina o obowiązujących przepisach drogowych – relacjonują funkcjonariusze.

Okazało się, że jest to prawda. Kobieta pokazała policjantom swoje brytyjskie prawo jazdy.

fot. policja.pl

Problem w tym, że to nie było jedyne przewinienie kobiety. 42-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Zabrano już jej prawo jazdy. Grozi jej grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata oraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Warto wspomnieć o innej sytuacji, która działa się na drodze. Mężczyzna jechał karawanem. W trakcie jazdy bardzo dziwnie się zachowywał. Okazało się, że był…

Wszystko wydarzyło się w Jedlinie-Zdroju w powiecie wałbrzyskim. Mężczyzna poruszał się karawanem pogrzebowym główną arterią miasta. Na przejściu dla pieszych wyprzedził nieoznakowywany pojazd, a później wyścignął kolejny samochód, przejeżdżając po podwójnej ciągłej. Wszystko mogło skończyć się tragicznie!

Zobacz także: Anna Karwan wyjawiła tajemnicę. Chce zrobić coś bardzo intymnego….

Fot. policja.plKomentarze