Jego matka zmarła na koronawirusa. Po jej śmierci zamieścił nagranie, które łamie serce.

Strata matki to przerażający ból dla serca syna, o czym przekonał się Stuart Hamlin z Wielkiej Brytanii. Mężczyzna nie spodziewał się, że jego mama odejdzie tak szybko. Tracy trafiła do szpitala w poniedziałek, a już w czwartek Stuart dowiedział się, że kobieta zmarła.

Kobieta została przewieziona do szpitala zakaźnego w Portsmouth, ponieważ źle się czuła i gorączkowała. Badania wykazały, że zachorowała na koronawirusa. Stuart Hamlin, jej syn jeszcze w poniedziałek widział się ze swoją mamą, która obiecywała mu, że wszystko będzie dobrze. Niestety w czwartek nadeszły tragiczne informację, ponieważ mężczyzna dostał telefon z informacją o śmierci Tracy. Brytyjczyk nagrał później niezwykle emocjonalny film, na którym ze łzami w oczach wspomina swoją zmarłą mamę. Mężczyzna jest zrozpaczony, że stało się to tak szybko iż nie zdążył się z nią nawet pożegnać.

 

ZOBACZ:Tragiczne wieści. Legendarny muzyk, twórca największych hitów zmarł na koronawirusa!

 

Brytyjka zmarła 26 marca w szpitalu Queen Elizabeth w Portsmouth. Śmierć matki była strasznym ciosem dla jej dorosłego syna, Stuarta Hamlina. Mężczyzna jest zrozpaczony, że stało się to tak szybko. Brytyjczyk postanowił nagrać film i opublikował go w mediach społecznościowych. Mówi w nim o tragicznych skutkach koronawirusa i o tym, jak straszna jest to choroba. Stuart postanowił również powiedzieć parę słów do swojej zmarłej matki. Wyznał min. że, kompletnie sobie nie radzi po jej śmierci i odczuwa ból, którego nie da się opisać. Najbardziej żałuje, że nie zdążył się pożegnać i powiedzieć mamie jak bardzo ją kocha.

Gepostet von Stuart Hamlin-new am Donnerstag, 26. März 2020

ZOBACZ TAKŻE:W Chicago zmarła najmłodsza ofiara koronawirusa! Miała tylko…

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: facebook.com, wideo: facebook.comKomentarze