Jego UBIÓR NA ŚLUBIE PRZYJACIELA wywołał spore zamieszanie! Pannie Młodej chciało się płakać…

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W szczególności kobiety przykładają do niego wielką wagę i chcą, aby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy. Niestety, nie zawsze mamy wpływ na to co się stanie. Nie możemy również przewidzieć, jak na nasz ślub ubiorą się nasi goście…

Mężczyzna, o którym dzisiaj piszemy sprawił, że Pannie Młodej chciało się płakać! Wszystko przez jego… niestosowny ubiór. Stylizacja mężczyzny wywołała spore zamieszanie wśród innych gości.

W tym dniu nie zawiodła pogoda, druhny, czy zły nastrój. Wszystko było dobrze do momentu, w którym na przyjęciu pojawił się przyjaciel Pana Młodego, ubrany w rybaczki, granatową koszulkę polo i ciemne japonki. Czy czuł, że jego strój wzbudza kontrowersje? Bynajmniej! Pozował fotografowie i uśmiechał się przy każdej możliwej okazji.

Zobacz też: Kobiety NIE ZNOSZĄ TEJ POZYCJI SEKSUALNEJ! Zobacz, z czego wynika ich niechęć…

Ja dokładnie wiem, że on ma dużo fajnych ubrań i mógł zdecydować się na któreś z tych, ale uznał, że na nasz ślub najbardziej będzie pasować założenie szortów i japonek. Płakać mi się chcę, bo poświęciłam dużo energii, aby całość wyglądała naprawdę dobrze i schludnie. Najwidoczniej powinnam jeszcze poinformować gości o tym, aby odpowiednio się ubrali i nie zapomnieli, że ślub jest uroczystością dość wzniosłą – napisała świeżo upieczona żona na poralu Reddit.

Oceńcie sami! Oto, jak prezentował się w dniu ślubu znajomych nasz bohater!

Źródło: Popularne.pl

 Komentarze