Jest potwierdzenie ws. Agaty Dudy! Radosna NOWINA!Zewsząd płyną gratulacje!

Jest oficjalne potwierdzenie ws. Agaty Dudy. To radosna nowina. Pierwsza dama ma powody do radości.

Pojawiła się fantastyczna wiadomość.  Wszystko jest już potwierdzone w 100 procentach. Żona Andrzeja Dudy już przyjmuje setki gratulacji. Tego typu wiadomości nie słyszy się codziennie, więc radość jest tym większa. Ta wiadomość z pewnością pozwoli pierwszej damie wejść z uśmiechem na ustach w nowy rok.

Co wydarzyło się w życiu Agaty Dudy? Otóż bardzo ceniony  projektant mody Daniel Jacob Dali stworzył dla „Super Expressu” ranking modowy 2020. – Mocny rok w polityce za nami. A co z modą? Czas na podsumowanie modowe w polityce – zapowiedział Jacob Dali. To właśnie Agata Duda została przez projektanta określona numerem jeden w rankingu najlepiej ubranych w 2020 roku.

Najlepiej ubrani 2020

Pierwsze miejsce w rankingu stworzonym specjalnie dla „Super Expressu” zajęła po raz kolejny pierwsza dama. Zdaniem projektanta to właśnie Agata Duda w minionym roku zawsze podczas oficjalnych wydarzeń prezentowała się wyśmienicie. Różowe oraz czerwone marynarki Agaty Dudy były bezapelacyjnym hitem. Ponadto kolorowe sukienki w duże kwiatowe wzory czy czarna suknia ze złotymi akcentami pozwoliły Agacie Dudzie zająć pierwsze miejsce w rankingu.

Z kolei najgorzej ubranymi osobami w 2020 roku według Jacoba Dalego w rankingu dla Super Expressu byli : Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz oraz Krzysztof Bosak.Komentarze