Joanna Krupa idzie w ślady Chodakowskiej i Lewandowskiej! Będzie sprzedawać…

Joanna Krupa totalnie nas zaskoczyła!

Zastanawiając się, jaki biznes mogłaby otworzyć modelka i jurorka programu Top Model, do głowy przychodzą różne pomysły. Najbardziej oczywista dla Joanny Krupa byłaby praca związana z modą, a więc ubrania bądź dodatki. Drugi pomysł to kosmetyki czy usługi kosmetyczne. W końcu kariera modelki bazuje na pięknie.

Z drugiej strony Joanna mogłaby się zdecydować na coś bardziej nieoczywistego. W końcu na polskim rynku są i takie przypadki. Na przykład Joanna Jabłczyńska ma kancelarię prawną, a Aleksandra Woźniak znana z serialu 13 posterunek otworzyła gabinet psychologiczny.

 

Tymczasem Joanna Krupa poszła zupełnie inną drogą. Widać tu analogię do topowych polskich trenerek Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej, bo jurorka Top Model stworzyła markę żywnościową! Marka nazywa się Beesweet.

 

Beesweet Joanny Krupa – https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Jak pisze Krupa, prace nad tym projektem trwały już rok:

 

Bardzo długo szukałam producentów, który sprostają moim oczekiwaniom i wybrałam najlepszych! Moje produkty są w 100% zdrowe, ekologiczne i najwyższej jakości.
Produkty wyróżniają się nie tylko naturalnym składem, czy opakowaniem, ale przede wszystkim przesłaniem, z którym chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób.
„Gdziekolwiek jesteś – Beesweet”

 

Na razie oferta Beesweet jest skromna. Znajdziemy tu kilka rodzajów owsianki w słoiczku, miody, kilka rodzajów koktajli w proszku i suplement diety z mleczkiem pszczelim oraz magnezem.

 

Joanna wysłała pakiety promocyjne swoich produktów do Michała Piróg, Katarzyny Nosowskiej czy Marcina Tyszki, którzy podzielili się swoimi wrażeniami na instagramie (video poniżej).

Polecamy: Joanna Krupa z wałkami na głowie tańczy „Kaczuszki”. Zobacz!

 Komentarze