Joanna Krupa pokazała przesłodką córeczkę. Mała jest bardzo podobna do…

Joanna Krupa systematycznie zamieszcza zdjęcia swojej córeczki, a tym razem pochwaliła się fanom zdjęciem ze swoją rodziną.

Joasia Krupa i Douglas Nunes, pobrali się dwa lata temu. Ślub wzięli w polskim kościele, a uroczystość odbyła się w Krakowie.

 

W minionym roku urodziła się ich córeczka Asha-Leigh. Modelka co rusz zamieszcza w mediach oraz na swoim profilu na Instagramie zdjecia ze swoją pociechą.

 

W ostatnim czasie gwiazda pokazała zdjęcie z domowej izolacji w czasie trwania pandemii koronawirusa. Joasia jest wreszcie spełniona w roli nie tylko żony, ale i matki. Widzimy to wyraźnie na zamieszczonej fotografii, na której widnieje szczęśliwa rodzina. Oceńcie sami!

 

„Nasza trójka. To słodko-gorzkie uczucie kiedy wiesz, jak wiele może się zmienić w ciągu roku. Ale to wszystko sprawia, że jesteś jeszcze bardziej wdzięczny za to, co masz i naprawdę pielęgnujesz te rzeczy całym swoim sercem” – czytamy pod postem.

 

Pod zdjęciami nie brakuje mnóstwo pochlebnych komenatrzy o tym, że mała rośnie jak na drożdżach. Fani kometują take, że dziewczynka jest bardzo podobna do mamy i że to wykapana Joasia. A wy co sądzicie? Do kogo podobna jest mała Asha?

 

https://www.instagram.com/p/B_Vrt4hBa8D/?igshid=d6bv1zjd4hjm

 

ZOBACZ TEŻ:DRAMAT księżnej Kate! TAJEMNICA wyszła na jaw…

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze