Joanna Kurowska wspomina Dariusza Gnatowskiego. Padły wzruszające słowa!

Aktorka Joanna Kurowska postanowiła zamieścić wspomnienie na temat zmarłego aktora Dariusza Gnatowskiego, z którym pracowała na planie „Świata według Kiepskich”. Padły wzruszające słowa.

Joanna Kurowska wcielała się w postać Grażynki, a obecnie gra prezesową Kozłowską. Napisała naprawdę wzruszające słowa o swoim przyjacielu z planu. To wspomnienie chwyta za serce!

– Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski.
Och, jaki to był wspaniały kompan.
Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością jaka już dzisiaj jest na wymarciu.
Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa, Treli, Peszku, Stuhrze, mówił z niekłamanym podziwem. W naszym środowisku to rzadkość. Nie wartościował się odbierając wartość innym. Nie musiał. Miał kręgosłup. Lubiliśmy się. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu, to nie usłyszę – Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko”. Chyba się już Gnatu kochany nie napijemy.
Myślałam , że w tym roku, worek ze smutkiem już mam zawiązany…..
A jednak.
Darku, będzie mi Ciebie brakować.
Bardzo. Niech ten rok już se pójdzie. W MORDĘ JEŻA. – napisała.

Fani aktorki byli poruszeni. Łzy same cisnęły im się do oczu. To naprawdę duża strata dla środowiska aktorskiego.

Szczególnie mocno przeżyli to właśnie koledzy Dariusza Gnatowskiego z planu serialu „Świat według Kiepskich”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Odszedł mój serdeczny kolega Darek Gnatowski. Och, jaki to był wspaniały kompan. Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia. Był przy tym skromny i życzliwy życzliwością jaka już dzisiaj jest na wymarciu. Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa , Treli, Peszku, Stuhrze , mówił z niekłamanym podziwem.W naszym środowisku to rzadkość. Nie wartościował się odbierając wartość innym. Nie musiał. Miał kręgosłup. Lubiliśmy się. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu , to nie usłyszę- Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko”. Chyba się już Gnatu kochany nie napijemy. Myślałam , że w tym roku, worek ze smutkiem już mam zawiązany….. A jednak. Darku, będzie mi Ciebie brakować. Bardzo . Niech ten rok już se pójdzie. W MORDĘ JEŻA.. #pożegnanie #pozegnaniezprzyjacielem #serialepolsatu #friends #friendship #arnoldboczek #smutek #smutno 😢😢😢

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Co napisali internauci?

Tak pięknie napisałaś o tak fajnym, serdecznym i pozytywnym człowieku. Tak odchodzą, tak zostawiają….

Pięknie napisałaś Joasiu ❤️

Pani Joasiu pięknie napisane, że worek miał być zamknięty a nie jest 😢😢😢. Nie wierzę w to co się stało, nie wierzę. Serial bez Pana Darka to już nie to samo, niestety

Pan Dariusz był nie tylko wspaniałym aktorem ale był bardzo sympatycznym i uśmiechnietym człowiekiem miałam okazję być dwukrotnie na spektaklu z udziałem Pana Dariusza i podeszłam do niego by zrobić z Panem Dariuszem zdjęcie. Pamiętam jak Pani i Pan Dariusz graliście gościnnie w serialu ,,Na dobre i na złe” w 2003 roku.

Fot. Instagram

Dariusz Gnatowski urodził się w 1961 roku. Był aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, a karierę rozpoczął w latach 80. Ostatnimi laty znany był przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”.

Fot. InstagramKomentarze