Joanna Moro kocha naturalność. Internauci: „chyba troszkę za dużo pani odsłoniła🤦” (FOTO)

Joanna Moro to urodzona w 1984 roku aktorka. Oglądaliśmy ją w wielu filmach i serialach np. Na Wspólnej, Barwy Szczęścia, Klan, Majka, Anna German czy Blondynka.

Aktorka niedawno urodziła trzecie dziecko i w zasadzie od samego początku szokuje swoim zachowaniem. W trakcie ciąży, nawet w dziewiątym miesiącu Joanna Moro zażywała kąpieli w lodowatej wodzie. Z kolei po porodzie szybko wróciła do formy i jak widać rozpiera ją energia.

 

Skoro tylko zaczęło się lato, aktorka z rodziną ruszyła w trasę. Odpoczywała już na Mazurach i nad morzem. Później pojechała do Wilna, bo to właśnie tam urodziła się Joanna. Teraz aktorka zamieściła nieco kontrowersyjne zdjęcie z Ogrodu botanicznego w Połądze na Litwie.

 

Na zdjęciu widzimy Joannę zasłaniającą się ręcznikiem w taki sposób, że niemal widać intymne części ciała. Wszystko dlatego, że Moro kocha naturalność:

 

To jest po prostu zdjęcie , które dla normalnego odbioru wymaga retuszu ! Takie najczęściej widzimy w gazetach , a to takie bez 😉 ! Moim zdaniem fajniejsze 😉 #kochamnaturalnosc #spontanicznie #uchwycone #naplazy

 

naturalna Joanna? – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Wiele osób podzieliło zdanie Joanny na temat naturalności i zachwyciło się zdjęciem. Jednak to nie nie pierwszy raz, gdy aktorka pokazuje się (niemal) nago i część osób uważa, że jest to nie na miejscu:

 

Lubię Panią, za naturalność i rodzinność… Ale co za dużo to nie zdrowo. Zdecydowanie nie 😣

 

Może i naturalnie, ale chyba troszkę za dużo pani odsłoniła 🤦

 

sporo odsłoniła – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Z kolei panowie prosili o więcej:

 

Po co ręcznik,lepiej iść na całość

 

A ściągniesz ten piękny zielony (mój ulubiony kolor) ręczniczek ❤️❤️❤️🔥🔥🔥

 

Jak sądzicie, czy Joanna odsłoniła za dużo?

ZOBACZ TEŻ: Pyskówka pod postem Kurdej-Szatan! Chodzi o charakterystyczny rysunek na twarzy (FOTO)Komentarze