Joanna MORO robi TO w 9 miesiącu CIĄŻY! (FOTO, VIDEO)

Internauci są zaniepokojeni ostatnim zachowaniem Joanny Moro.

Aktorka ma już dwóch synów, a obecnie jest w trzeciej ciąży. I choć Joanna Moro nie podała dokładnej daty, to prawdopodobnie urodzi już w styczniu. Można zatem powiedzieć, że rodzić będzie „na dniach”, tymczasem jej zachowanie wiele osób uznało za nieodpowiedzialne.

Kim jest Joanna Moro?

Joanna Moro (35 l.) urodziła się w Wilnie, jednak od 2003 roku mieszka w Polsce. Znamy ją z udziału w serialach „Barwy Szczęścia”, „Klan”, czy „Blondynka”. Jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej tytułowa rola w filmie „Anna German. Tajemnica białego Anioła”.

Prywatnie jest żoną Mirosława Szpilewskiego oraz mamą Mikołaja i Jeremiego, czekającą na rychłe powiększenie się rodziny.

Ostra krytyka

Jednak zachowanie aktorki wzbudziło wiele kontrowersji. Otóż drugiego stycznia zamieściła filmik (video prezentujemy poniżej). Widzimy na nim Joannę z już bardzo zarysowanym brzuszkiem, w kostiumie kąpielowym, wychodzącą z rzeki Świder! I podpis:

„Pierwsze Morsowanie 2020 zaliczone 1 stycznia🎉🎉🎉”

moro
Mors w ciąży – fot. instagram.com/joannamoro.official/

Zero odpowiedzialności!

Wielu fanów nie pozostawiło na Joannie Moro suchej nitki:

„W tej brudnej wodzie? Fuj”

 

„Zwykle nie pisze komentarzy niemilych ale na litosc boska czy Pani jest madra???!😱”

 

„😠👎Przegina pani z morsowaniwm w ciąży…Popisywanie się w tym stanie to już za wiele..”

 

„Omg😱😱😱 w ciąży i do tak zimnej wody?Jejku,co te dziecko czuło biedne.Zero odpowiedzialnosci…No ale czego sie nie robi by Pudelek miał o czym pisac”

 

„I naprawdę współczuję pomysłu w tym stanie 🤐😤”

 

nie mogę na to patrzeć, idę stąd!!!!”

Zobacz też: Basia Kurdej-Szatan szczerze o swojej CIĄŻY. Chciałabym…

Czujemy się dobrze

Osoby, które obserwują profil Joanny Moro wiedzą jednak, że morsuje ona już od dawna. I z tego względu do tematu podchodzi z rozsądkiem i spokojnie. Mimo to aktorka na drugi dzień zamieściła post, w którym niejako tłumaczy swoje zachowanie.

„Otoz pragnę wszystkich uspokoić i ja i Maluszek w brzuszku czujemy się dobrze.”

Wyjaśnienia Joanny

Dalej aktorka tłumaczy:

„Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochrone przed infekcjami. Aby obniżyć temperaturę całego ciała, która wpłynęłaby negatywnie na wody płodowe, a tym samym na dziecko, musiałabym przebywać w lodowatej wodzie naprawde długo.”

Jak długo? To zależy:

„Oczywiście nie ma ustalonej bezpiecznej granicy czasowej , dla każdego człowieka jest ona inna zalezna od wielu czynników zewnętrznych i przygotowania organizmu. Czas przebywania w wodzie, jaki sobie wyznaczam , wynika z wieloletnich doświadczeń moich i innych morsów, a także założeń lekarzy, z którymi się konsultowałam przed podjęciem ostatecznej decyzji o morsowaniu w ciąży.”

Jak się zatem morsuje w 9 miesiącu ciąży, można zobaczyć na video TUTAJ

 

fot. instagram.com/joannamoro.official/Komentarze