Joanna Moro urodziła! WRZUCIŁA DO SIECI ZDJĘCIE…

Joanna Moro urodziła! WRZUCIŁA DO SIECI ZDJĘCIE ZE SZPITALA. Fani aktorki nie ukrywają swojej radości.

 

 

Joanna Moro to aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Urodziła się 13 grudnia 1984 w Wilnie. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W 2007 roku zaangażowano ją do produkcji „Barwy szczęścia”. Ogromną popularność przyniosła jej rola piosenkarki Anny German w serialu Anna German. Prywatnie aktorka związana jest z Mirosławem Szpilewskim. 

Joanna Moro ma powody do radości. Na świat właśnie przyszło jej trzecie dziecko – córeczka. Oprócz córeczki, aktorka ma również dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego.

 

 

 

 

W rozmowie z dziennikarzami Vivy, aktorka wyjawiła, jak przebiegała jej ostatnia ciąża.

Dziesięć lat temu, kiedy jako dwudziestokilkuletnia dziewczyna byłam w ciąży z Mikołajem, czułam się inaczej niż teraz, jako 35-latka. Ciąża przebiegła migiem, nie pamiętam żadnych uciążliwości. Trzecia ciąża na pewno była dla mnie trudniejsza pod względem fizycznym, czuję się większa, cięższa. Teraz więcej ćwiczyłam, co zresztą świetnie wpłynęło również na moje samopoczucie emocjonalne. Na pewno każdy poród jest inny… – mówiła wówczas pani Joasia.

 

 

 

 

 

Wczoraj na profilu gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze szpitala. Fotografia przedstawia karmiącą mamę oraz jej nowo narodzoną córeczkę.

 

 

 

 

– Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!! – napisała w Instagramowym poście aktorka.

 

 

 

 

 

 

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!!!

Sprawdź również: Joanna MORO robi TO w 9 miesiącu CIĄŻY! (FOTO, VIDEO)Komentarze