Joanna Racewicz zachwyciła internautów. Pokazała się na basenie w… (FOTO)

Joanna Racewicz to popularna dziennikarka telewizyjna. Pracowała w TVP, TVN, a od 2018 roku jest dziennikarką Polsat News.

Racewicz obecnie 46, a w październiku skończy 47 lat. W 2010 roku przeżyła rodzinny dramat. W katastrofie lotniczej w Smoleńsku zginął jej mąż – Paweł Janeczek, który był oficerem BOR-u. Joanna została sama z synem Igorem (ur. 2008).

Teraz dziennikarka stara się czerpać z życia radość, bo jak pisze:

 

Chwile 💙💙💙 Piękne do utraty tchu 💙💙💙 każdą wkładam do szkatułki ze skarbami, albo nawlekam na nitkę, jak unikalny koralik… Ku pamięci 💙💙💙 Żeby wracać i mrużyć oczy nawet wtedy, gdy słońce uda, że go nie ma… Bądźcie szczęśliwi

 

Na swoich najnowszych zdjęciach Joanna zaskoczyła i zachwyciła internautów. W dobie powszechnej golizny i rywalizacji, kto więcej i kto bardziej, kto ma piękniejsze ciało, fotografie Racewicz pokazują zupełnie inny kierunek.

Dziennikarka swoje zdjęcia z basenu również opatrzyła refleksyjnym komentarzem:

 

Kiedy jestem sobą… prawdziwa, bezpieczna, szczęśliwa. Bez ocen, uprzedzeń, złych wspomnień. „Kocham cię, bo jesteś”- słyszę. Jak dobrze, że jest przyjaźń. Bezwarunkowa. Dziękuję. Najbardziej na świecie ♥️♥️♥️

 

Na fotografiach widzimy Joannę ubraną w suknię, na basenie. I choć dziennikarka nie ma na sobie skąpego bikini, to zdjęcia te znacznie bardziej mogą pobudzać wyobraźnię, są też bardzo kobiece. Internauci komentowali:

 

Uroda Pani bije wszystkie kobiety jest pani wyjatkowa.

 

Jak to mówią: Bądź sobą… Pani Asiu zachwyca Pani na każdym kroku 💖🌹

 

Można mieć sexy zdj w basenie bez nagosci? Można!!! ❤️

POLECAMY: Te gwiazdy pokazały się nago! Zobacz ZDJĘCIA!

 

https://www.instagram.com/joannaracewicz/
https://www.instagram.com/joannaracewicz/
https://www.instagram.com/joannaracewicz/


Komentarze